- Domů
- Dle sortimentu
- Profily a lišty
- Nástěnné
- Nástěnný LED profil - NPM2
Nástěnný LED profil - NPM2 - Délka: 1000 mm
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Difuzor profilu - DP2M kód: PX2256.8089942045594
|
Skladem více než 200 | od 50 Kč | ||
![]() |
Koncovka profilu NPM2 plastová kód: PX4805.343653839488
|
Skladem více než 200 | 8 Kč | ||
![]() |
Úchyt LED profilu NPM2 kód: 096373
|
Skladem více než 200 | 8 Kč | ||
![]() |
FIX oboustranná lepící páska kód: PX8128.59845513813
|
Skladem více než 200 | od 39 Kč | ||
![]() |
Úchyt profilu P13-1 kód: 096703
|
Skladem více než 150 | 25 Kč |
Nástěnný LED profil - NPM2 - Délka: 1000 mm
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Nástěnný LED profil - NPM2
Nástěnný LED profil dává LED páskům nový designový rozměr. Hliníkový profil s nacvakávacím difuzorem a povrchovou eloxovanou úpravou. LED profil je vhodný například k montáži pod kuchyňské linky, do šatních skříní, na schody a všude tam kde chcete mít kvalitní a úsporné osvětlení.
K tomuto profilu patří kryt - difuzor (objednává se zvlášť), který zajišťuje optimální rozptýlení světla. Pokud nechcete, aby byli vidět jednotlivé body LED pásku použijte mléčný kryt. Čirý kryt má naopak lepší propustnost světla, ale jednotlivé body mohou být vidět.
Výhoda tohoto profilu je možnost nacvaknutí plastové krytky (difuzoru) přímo z čelní strany profilu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního UV odolného polykarbonátu, který postupem času nežloutne, měkčený, nepraská.
K profilům doporučujeme zakoupit příslušenství jako jsou koncovky a oboustranné lepící pásky pro jejich snadné uchycení.
Více nástěnných profilů a lišt naleznete ZDE.
Tento profil doporučujeme použít pro LED pásky o výkonu do 10W/metr.
Profil se prodává v délkách 1 metr a 2 metry. Tolerance délky profilu ±1%.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 1000 mm, 2000 mm |
| Šířka | 15,2 mm |
| Výška | 6 mm |
| Materiál | Hliník |
| Max. šířka pásku | 10 mm |
| Max. výkon pásku | 10W/m |
| Typ profilu | NPM2 |

Jak vybrat správný difuzor pro LED profil: Matný, čirý nebo černý?
Kvalitní LED difuzor je tedy nejen estetický doplněk, ale i důležitý technický prvek každé instalace LED osvětlení – ať už se jedná o podsvětlení kuchyňské linky, dekorativní osvětlení nábytku, nebo LED osvětlení chodby, stropu či venkovních ploch. Proto je správná volba difuzoru klíčová pro celkový výsledek instalace – jak po stránce funkčnosti, tak vzhledu.
Alternativní produkty8
Schodišťový LED profil - ST2 černý

| 1000 mm | 450 Kč |
| 2000 mm | 900 Kč |
LED profil 2SP-S pro police - Stříbrný

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
LED profil 2SP-W pro police - Bílý

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Silikonový profil NEON 816-H hranatý

Nástěnný LED profil - P13-1 široký černý

| 1000 mm | 240 Kč |
| 2000 mm | 480 Kč |
LED profil 2SP-B pro police - Bronz

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Silikonový profil NEON D810

| Bílá | 70 Kč |
| Červená | 70 Kč |
| Zelená | 70 Kč |
| Modrá | 70 Kč |
| Žlutá | 70 Kč |
| Oranžová | 70 Kč |
| Růžová | 70 Kč |
| Fialová | 70 Kč |
| Červenorůžová | 70 Kč |
| Ledová modrá | 70 Kč |
| Citronová žlutá | 70 Kč |
Nástěnný ohebný LED profil - NP13
















