- Domů
- Dle sortimentu
- Profily a lišty
- Nástěnné
- Nástěnný LED profil - P13-1 široký bílý
Nástěnný LED profil - P13-1 široký bílý
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
FIX oboustranná lepící páska kód: PX8128.59845513813
|
Skladem více než 200 | od 39 Kč | ||
![]() |
Pár koncovek profilu P13-1 bílé kód: 096701
|
Skladem více než 50 | 25 Kč | ||
![]() |
Úchyt profilu P13-1 kód: 096703
|
Skladem více než 150 | 25 Kč | ||
![]() |
Difuzor profilu - C2 kód: P01047
|
Skladem více než 200 | od 75 Kč | ||
![]() |
Úchyt profilu P19-1 stříbrný kód: 096735
|
Skladem více než 10 | 13 Kč |
Nástěnný LED profil - P13-1 široký bílý
608 500 122
info@az-led.czVarianty2
| Délka | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
1000 mm | Skladem více než 15 Sledovat dostupnost | 240 Kč | ||
![]() |
2000 mm | Skladem více než 100 Sledovat dostupnost | 480 Kč |
Popis produktu
Nástěnný LED profil - P13-1 široký bílý
Nástěnný LED profil dává LED páskům nový designový rozměr. Tento nástěnný hliníkový profil je navržen pro vložení až 2 LED pásků. Tento profil je opatřen povrchovou lakovanou úpravou a je ideální pro různé aplikace, jako jsou kuchyně, nábytek a další místa, kde chcete, aby váš LED pásek získal nový rozměr a design. Tento profil také funguje jako účinný chladič pro LED pásky.
LED profil je vhodný pro jeden LED pásek s výkonem 24W/m nebo pro dva LED pásky s výkonem 20W/metr. To vám umožní efektivně osvětlit různé prostory s různymí potřebami.
Další výhodou tohoto profilu je možnost snadného připevnění plastového difuzoru z čelní strany. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního UV odolného polycarbonátu, který nežloutne, nezměkne a nepraská s průběhem času, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.
Difuzor - kryt (objednává se zvlášť), zajišťuje optimální rozptýlení světla. Pokud nechcete, aby byli vidět jednotlivé body LED pásku použijte mléčný kryt. Čirý kryt má naopak lepší propustnost světla, ale jednotlivé body mohou být vidět.
K profilům doporučujeme zakoupit příslušenství jako jsou koncovky a oboustranné lepící pásky pro jejich snadné uchycení.
Profil se prodává v délkách 1 metr a 2 metry. Tolerance délky profilu ±1%.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 1000 mm, 2000 mm |
| Šířka | 30,8 mm |
| Výška | 10 mm |
| Materiál | Hliník |
| Max. šířka pásku | 27,8 mm |
| Max. výkon pásku | 24W/m |
| Typ profilu | P13-1 |

Jak vybrat správný difuzor pro LED profil: Matný, čirý nebo černý?
Kvalitní LED difuzor je tedy nejen estetický doplněk, ale i důležitý technický prvek každé instalace LED osvětlení – ať už se jedná o podsvětlení kuchyňské linky, dekorativní osvětlení nábytku, nebo LED osvětlení chodby, stropu či venkovních ploch. Proto je správná volba difuzoru klíčová pro celkový výsledek instalace – jak po stránce funkčnosti, tak vzhledu.
Alternativní produkty8
LED profil 2SP-B pro police - Bronz

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Silikonový profil NEON D810

| Bílá | 70 Kč |
| Červená | 70 Kč |
| Zelená | 70 Kč |
| Modrá | 70 Kč |
| Žlutá | 70 Kč |
| Oranžová | 70 Kč |
| Růžová | 70 Kč |
| Fialová | 70 Kč |
| Červenorůžová | 70 Kč |
| Ledová modrá | 70 Kč |
| Citronová žlutá | 70 Kč |
Stmívač pro LED pásky - modul pro tlačítko

Nástěnný LED profil - NP7

| 1000 mm | 59 Kč |
| 2000 mm | 118 Kč |
Silikonový profil NEON 1220-H hranatý

Nástěnný LED profil - NPM2C černý

| 1000 mm | 60 Kč |
| 2000 mm | 120 Kč |
Nástěnný LED profil - NP8C černý

| 1000 mm | 85 Kč |
| 2000 mm | 170 Kč |
Nástěnný LED profil - P4-2 mini stříbrný

| 1000 mm | 69 Kč |
| 2000 mm | 138 Kč |



















