- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Nouzové
- Nouzové LEDsvítidlo SafeLite SL20, 100lm, 1H
Nouzové LEDsvítidlo SafeLite SL20, 100lm, 1H
Nouzové LEDsvítidlo SafeLite SL20, 100lm, 1H
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Nouzové LED svítidlo SafeLite SL20,100lm, 270x119x49mm 1h IP42/IP65
Jediný produkt, řada využití. Řadu protipanických svítidel a svítidel pro únikové cesty SafeLite lze po zakoupení sady volitelných piktogramů (vyhovujících normě ČSN EN ISO 7010) použít rovněž k označení nouzových východů. Svítidla SafeLite jsou dostupná ve dvou provedeních s různým stupněm krytí (IP42 a IP65), což činí z těchto svítidel řešení vhodné pro interiérové i průmyslové aplikace.
Tato řada samostatných autonomních LED svítidel obsahuje varianty s trvalým i pohotovostním režimem, s dobou trvání 1 hodinu se světelným tokem 60lm v pohotovostním režimu.
Více nouzových svítidel naleznete ZDE.
Vlastnost
- Svícení po výpadku
- Pohotovostní doba svícení 1 hod
- Vyhovuje normě ČSN EN ISO 7010
Použití
Svítidlo lze vestavit nebo přimontovat povrchově. Svítidlo lze umístnit nad nouzovy vchod nebo na strop. Svítidlo má funkci stáleho svícení a nachází se na něm testovací tlačítko.
Montážní rozměry:
| Montážní délka | 270 mm |
| Montážní hloubka | 49 mm |
| Vestavná šířka | 119 mm |
| Příkon | 1 W |
|---|---|
| Napětí | 220 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 100 lm |
| Délka | 270 mm |
| Šířka | 49 mm |
| Výška | 119 mm |
| Krytí IP | IP42, IP65 |
| Materiál | Plast |
| Viditelnost | 20 m |
| Životnost | 50 000 hod. |
Alternativní produkty8
Smart stmívač dimLED Tuya TRIAK TR360W

LED žárovka 11-75W 2700K 180° E27

Usměrňovací můstek 230V

Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá

| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |
LED žárovka 5W-50W 3000K 100° GU10

LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá

| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
LED panel QUADRA LONG MINI 24W 600x300mm stříbrný

| Teplá bílá | 874 Kč |
| Denní bílá | 874 Kč |
| Studená bílá | 874 Kč |
Stropní a nástěnné LED svítidlo Mauve 22W 2000lm 2700K









