- Domů
- Dle sortimentu
- Čidla a spínače
- Pohybové čidlo IS5-N-IP65
Pohybové čidlo IS5-N-IP65
Pohybové čidlo IS5-N-IP65
PIR pohybové čidlo pro instalaci na strop, které snímá pohyb na základě tepelného záření, jenž vyzařuje tělo v infračervené části spektra. Snímané pole čidla je kruhové, 360° s detekční vzdáleností až 8m, tj. 4m na každou stranu od středu čidla. Čidlo nabízíme v bílé a černé barvě. Více
Výrobce: T-LED
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Pohybové čidlo IS5-N-IP65
PIR pohybové čidlo pro instalaci na strop, které snímá pohyb na základě tepelného záření, jenž vyzařuje tělo v infračervené části spektra. Snímané pole čidla je kruhové, 360° s detekční vzdáleností až 8m, tj. 4m na každou stranu od středu čidla.
Čidlo po Vámi nastavené době rozepne, a pokud zaregistruje další pohyb, opět sepne. Po vypršení časového limitu můžete tedy být chvíli potmě. Pokud chcete, aby světlo během Vaší přítomnosti v místnosti nezhaslo, musíte použít tzv.detektor přítomnosti.
Na čidle lze nastavit:
- Světelnou citlivost 3 až 2000lx.
- Dobu sepnutí čidla 10s až 30min.
Parametry produktu
| Napětí | AC220-240V |
|---|---|
| Barva |
|
| Průměr | 110 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Doba sepnutí | 10s - 30min |
| Dosah | 8 m |
| Materiál | Plast |
| Maximální zatížení pro LED | 1000 W |
| Nastavení citlivosti | 3-2000 lx |
| Spínací prvek | Relé |
| Spotřeba v klidovém stavu | 0,1 W |
| Úhel snímání | 360° |
| Napětí | AC220-240V |
|---|---|
| Barva |
|
| Průměr | 110 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Doba sepnutí | 10s - 30min |
| Dosah | 8 m |
| Materiál | Plast |
| Maximální zatížení pro LED | 1000 W |
| Nastavení citlivosti | 3-2000 lx |
| Spínací prvek | Relé |
| Spotřeba v klidovém stavu | 0,1 W |
| Úhel snímání | 360° |

Mikrovlnné vs PIR pohybové senzory: Jaký je rozdíl?
Tento článek se zabývá porovnáním dvou hlavních typů pohybových senzorů používaných v osvětlení - pasivních infračervených (PIR) a mikrovlnných. Detailně rozebírá jejich princip fungování, aplikace, hlavní rozdíly.
Alternativní produkty8
PIR pohybové čidlo IS1-V2 230V

PIR pohybové čidlo mini infra se sondou

Pohybové čidlo PIR8 12-24V

Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V

Pohybové čidlo-radarové MS2-N

PIR pohybové čidlo IS2-P 230V

Pohybové čidlo PIR10A

PIR pohybové čidlo IS7-N 230V














