Vážení zákazníci, aktuálně naše prodejna funguje bez omezení. Přijďte se na prodejnu poradit nebo si prohlédnout osvětlení, a to v časech PO až ČT: 9-17h a PÁ: 9-16h.

Skladem

1 035 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Žárovkové světlo Denní bílá


ks

LED svítidlo Cala 32W nahradí starší svítidla se 170W žárovkou. V nabídce máme dvě varianty barvy světla, žárovkové světlo a denní bílé světlo. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Ceny dopravy
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Čt: od 9:00 do 17:00 h
Pá: od 9:00 do 16:00 h
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2500 Kč
Výměna zboží
Snadná výměna zboží
Rychle a bez obav
Osobní odběr
Odběrná místa po celé ČR
Možnost otevření zásilky
Vrácení zboží
100% bezpečný nákup
Vrácení zboží do 14 dnů

Přisazené LED svítidlo CALA 32W IP44

LED svítidlo nabízíme ve dvou variantách barvy světla a to žárovková barva světla (2700K) a denní bílá (4000K). Přisazené LED svítidlo Cala s elegantním designem a výkonem 12W se stává úsporným svítidlem ve Vaší domácnosti. Použitím a vlastnostmi plně nahradí starší a neekonomická přisazená LED svítidla s klasickou žárovkou (případně s dalšími typy světelných zdrojů). Svítidlo svým výkonem pouhých 32W odpovídá starším svítidlům se 70W žárovkou. Světelný tok tohoto svítidla s žárovkovou barvou světla je 2430lm a s denní bílou barvou světla je to 2880lm.

LED svítidlo Cala můžete bez obav připojit na napětí v rozsahu 220-240V. Součástí všech svítidel řady Cala je integrovaný odpovídající napájecí zdroj. Napájecí zdroj se postará o přeměnu síťového napětí na velikost plně vyhovující integrované elektronice.

Výrazně ušetříte

Moderní LED svítidlo značky McLED® ve srovnání se staršími klasickými svítidly přináší spoustu výhod. Jedna z největších výhod je výrazně nižší spotřeba elektrické energie a to místo 70W se s tímto svítidlem dostanete na pouhých 32W. Díky tomu se Vaše investice do nákupu tohoto úsporného LED svítidla v porovnání s klasickým svítidlem, které je opatřeno žárovkou nebo jiným světelným zdrojem rychle vrátí.

Jedna z dalších výhod LED svítidla Cala je okamžitý zážeh čipů na plný světelný výkon. Nedochází k nepříjemnému a zdlouhavému pozvolnému rozsvěcování, které bylo a je typické pro kompaktní zářivku (neboli úspornou žárovku).

Při designování a následné výrobě kladl výrobce důraz nejen na výběr kvalitních výkonných značkových LED čipů, ale také na optimálně dimenzované chlazení a samozřejmě také na kvalitní elektroniku, která je ukrytá v těle svítidla. Díky těmto kvalitním komponentům dosahuje toto svítidlo vysokého počtu spínacích cyklů a opravdu dlouhé životnosti a to až 30 000 hodin. Dlouhá životnost Vám zapříčiní, že se Vaše úspora ještě zvyšuje, neboť nebudete muset utrácet další peníze za opakovaný nákup nových žárovek. S LED svítidlem Cala ušetříte ne jen peníze, ale také čas, který byste museli věnovat shánění a výměně prasklých žárovek u starších svítidel.

Kvalitní elektronika v tomto LED svítidle vydrží bez problémů až 15 000 sepnutí, proto mu časté spínání nedělá vůbec žádný problém. Ideální použití nalezne všude tam, kde potřebujete svítidlo spínat pohybovým senzorem, díky tomu bude Vaše úspora opravdu maximální. Svítidlo se ihned po sepnutí rozsvítí na 100% výkonu. 

Originální design a zpracování LED svítidla Cala

Líbivý design svítidla Cala má díky speciální konstrukci rovnoměrně rozptýlené světlo z LED čipů na difuzor, nejsou tak na svítidle znatelná tmavší místa, jako tomu je u starších přisazených stropních svítidel s klasickou žárovkou. Toto svítidlo vyzařuje světlo v širokém úhlu 120°. LED svítidlo Cala skvěle poslouží jako hlavní osvětlení, protože dokáže příjemným rozptýleným světlem osvítit rovnoměrně celou Vaši místnost.

Svítidlo má snadné upevnění pomocí bajonetového mechanismu, tento mechanismus má výhodu v tom, že není nikde vidět žádný šroub a tak má svítidlo velmi čistý a elegantní design.

Široké možnosti použití

Toto LED svítidlo je osázeno kvalitními LED čipy, které mají teplotu chromatičnosti 2700K nebo 4000K. Teplota chromatičnosti 2700K se označuje jako žárovkové světlo a to z důvodu, že je podobná barvě světla klasické žárovky, ale můžete se setkat také s označením teplá bílá. Teplota chromatičnosti 4000K se označuje jako denní bílá.  LED svítidlo s touto barvou světla se výborně hodí do domácností, kde vytvoří příjemnou odpočinkovou atmosféru. Lze ho tedy použít všude tam, kde chcete vytvořit útulnější prostředí a na osvětlení místa pro relaxaci. Naši zákazníci toto svítidlo nejčastěji instalují do chodeb, obývacích pokojů, do předsíně, ložnic nebo do koupelen, ale lze ho namontovat také do sklepů, na pracoviště nebo do obchodních prostor.

Díky krytí IP44 není problém toto LED svítidlo použít ve venkovním prostředí, jelikož má zvýšenou odolnost proti vniknutí nečistoto, hmyzu a především vlhkosti, nebo pokud hledáte svítidlo odolné také vůči otřesům je to svítidlo právě pro Vás.

Bezpečnost na prvním místě

Pokud jste stále na pochybách, zda je toto svítidlo to pravé, tak byste měli vědět, že toto LED svítidlo Cala McLED je i zcela bezpečné a ve srovnání se svítidly s kompaktními úspornými žárovkami také ekologické. Neobsahuje vůbec žádné množství toxické rtuti ani jiných jedovatých látek. Splňuje také přísné požadavky normy ČSN EN 62471:2009 o fotobiologické bezpečnosti světelných zdrojů, nevyzařuje žádné UV záření, LED čipy neblikají a tím chrání Váš zrak.

Výhody

  • Čistý a elegantním design
  • Náhrada starého svítidla s klasickými žárovkami o výkonu 70W
  • Úspora energie až 70% díky technologii LED
  • Nižší náklady na údržbu

Vlastnosti

  • Životnost až 30 000 hodin
  • Vydrží bez problémů 15 000 sepnutí
  • Nabízíme dvě varianty barvy světla a to žárovkové světlo a denní bílé 

Použití

  • Obývací pokoje, ložnice, předsíně, koupelny
  • Sklepy, suterénní místnosti, venkovní terasa
"P"Barevná teplota
2700 K, 4000 K
"P"Barva
Bílá
"P"Barva světla
Žárovkové světlo Denní bílá
Druh svítidla
LED svítidlo
Ekvivalent
70 W
Energetická třída
A+
Frekvenční rozsah
50-60 Hz
"P"Index podání barev (CRI)
80-89 Ra
"P"Napětí
230 V
"P"Krytí IP
IP44
Materiál
Hliník, Plast
Průměr
280 mm
Spínací cyklus
15000 x
"P"Stmívatelný
Ne
Světelný tok
2430 lm, 2880 lm
Umístění
Nástěnné, Stropní
"P"Příkon
12 W
"P"Výška
95 mm
"P"Životnost
30000 hod.

Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře.

Alternativní produkty 5