- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Prodlužovací přívody
- Prodlužovací kabel bílý 1,5 - 10m 1x zásuvka
Prodlužovací kabel bílý 1,5 - 10m 1x zásuvka
Prodlužovací kabel bílý 1,5 - 10m 1x zásuvka
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Varianty6
| Délka kabelu | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
1,5 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 129 Kč | ||
![]() |
2 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 149 Kč | ||
![]() |
3 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 189 Kč | ||
![]() |
5 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 279 Kč | ||
![]() |
7 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 369 Kč | ||
![]() |
10 m | Na objednávku Sledovat dostupnost | 489 Kč |
Popis produktu
Prodlužovací kabel bílý 1,5m - 10m 1x zásuvka
Prodlužovací kabel bílé barvy s jednou zásuvkou v různých délkách přívodního kabelu od 1,5m do 10m. Maximální zátěž kabelu je 3 680 W.
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 1,5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7 m, 10 m |
| Materiál | PVC, Plast |
| Maximální proud | 16 A |
| Maximální zatížení | 3680 W |
| Vypínač | Ne |
| Dětské clonky | Ano |
| Počet zásuvek | 1 |
Alternativní produkty8
Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67
Akce -25%
Rychlé info

Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67
Napájecí kabel pro LED pásek HVS230COB na 230V
230V
Rychlé info

Napájecí kabel pro LED pásek HVS230COB na 230V.
Dvojlinka CYH 2x1mm²
Rychlé info

Dvojlinka CYH 2x1mm² černo/rudá.
Skříňový spínač IRD1 12-24V
Rychlé info

Spínač skříňový s IR senzorem pro skříně či zásuvky s vnitřním…
Svorka svítidlová 1-2,5mm 224-112
Rychlé info

Wago 224-112 svorka lustrová pro jednoduché a rychlé připojení lustru.
Kabel CYSY 3x0,75 kulatý bílý
Rychlé info

Kabel CYSY 3x0,75 kulatý bílý
Spínač mávnutí IRM1 12-24V
Rychlé info

Spínač mávnutí s IR senzorem k zapnutí a vypnutí jakéhokoliv…
Svorka krabicová 0,5-2,5mm 2273-202
Rychlé info

Wago svorka 2273-202 minimalizuje prostorové nároky při instalaci,…









