- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- LED stmívatelné trafo DIM67 12V 300W SLIM voděodolné IP67
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 300W SLIM voděodolné IP67
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 300W SLIM voděodolné IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Stmívatelné trafo DIM67 pro zapojení LED osvětlení 12V 300W SLIM voděodolné IP67
Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj SLIM 12V 300W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití, dobrá volba je také tento zdroj použít ve vlhkých místnostech nebo v kuchyních (pokud nebude ve skříňce, tam vám bude stačit zdroj vnitřní). LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat, tak bude opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Více voděodolných 12V LED zdrojů naleznete ZDE.
Zdroje řady DIM67 lze stmívat 5 způsoby:
- signálem 0-10V
- signálem 1-10V
- pomocí rezistoru 0-100k Ohm
- signálem 10V PWM
- na vstupu pomocí TRIAC stmívače (průběh a rozmezí stmívání u triakových stmívačů závisí na modelu stmívače)
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 250W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 230W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 300 W |
|---|---|
| Délka | 248 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 32 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 170-250 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 25 A |
| Startovací proud | 60A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 150W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 48W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W UTD-12-500 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 50W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 1500W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 400W vnitřní








