- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Příslušenství k LED panelům
- Stmívatelný zdroj pro 24W panel
Stmívatelný zdroj pro 24W panel
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
LED panel kulatý do podhledu 24W 300mm kód: PX966.1216993835904
|
Skladem více než 200 | 289 Kč 313 Kč |
Stmívatelný zdroj pro 24W panel
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stmívatelný zdroj pro 24W panel
Po výměně za tento stmívatelný zdroj můžete stmívat 24W LED panely od značky T-LED elektronickým triakovým stmívačem z naší nabídky, můžete si vybrat mezi stmívačem dálkovým a nástěnným.
Parametry produktu
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 28 mm |
| Stmívání | 20-24 W |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Výstupní napětí | 60-84 V DC |
| Výstupní proud | 0,3 A |
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 28 mm |
| Stmívání | 20-24 W |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Výstupní napětí | 60-84 V DC |
| Výstupní proud | 0,3 A |
Alternativní produkty8
Classic LEDbulb ND 11.5-100W A67 E27 827 FR
Rychlé info

Světelné LED zdroje značky Philips Deco Classic jsou navrženy jako…
LED panel RONDO BASIC 24W 300mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 300mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 693 Kč |
| Denní bílá | 628 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 18W 225mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 225mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel RONDO BASIC 3W 85mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 85mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 267 Kč |
| Denní bílá | 215 Kč |
Na dotaz ks
LED lampička ALICE 5W 300lm 4000K stmívatelná bílá
Akce -25%
Rychlé info

Stolní lampička ALICE s integrovaným LED zdrojem s příkonem 5W a…
Nástěnné LED svítidlo Bow AP36 cromo 2,52W 150lm 4100K chrom

Nástěnné LED svítidlo Ideal Lux Bow AP36 cromo o výkonu 2,52W má…
LED lampička AMELIA 10W 750lm 4000K stmívatelná stříbrná
Akce -25%
Rychlé info

Stolní lampička s integrovaným LED zdrojem s příkonem 10W a světelným…
LED panel vestavný čtverec 8W 100x100mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…


