- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Stropní
- Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 20W 2350lm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 20W 2350lm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 20W 2350lm 2700K
Stropní a nástěnné LED svítidlo Suede Ø 38 cm ve variantně s rozptýleným teplým bílým světlem 2700K z kolekce moderního interiérového osvětlení Philips myLiving má tradiční a nenápadný design pro jakýkoli interiér. Více
Výrobce: Philips Kód produktu: 31802/31/EO
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 20W 2350lm 2700K
Stropní a nástěnné LED svítidlo Suede v provedení Ø 38 cm se silným, ale neoslňujícím příjemným rozptýleným hřejivým bílým světlem s teplotou chromatičnosti 2700K v kulatém nadčasovém designu nasvítí každý interiér. Můžete ho nainstalovat na strop nebo na zeď. Je vyrobeno z odolného bílého plastu vysoké kvality. Svit vychází z integrovaných LED diod, které jsou součástí svítidla a nelze je měnit. Philips poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Řada stropnic Suede nabízí další dva rozměry kruhových svítidel menšího a většího průměru - Ø 28 cm a Ø 50 cm.
Více stropních svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- okamžitý start
- barva světla vhodná pro odpočinek a relaxaci
- rovnoměrná distribuce světla
Vlastnosti
- životnost 20 000 hodin
- energetická třída A
- krytí IP20
Použití
- do jakéhokoliv pokoje
Parametry produktu
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 2350 lm |
| Průměr | 380 mm |
| Výška | 99 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +40°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 2350 lm |
| Průměr | 380 mm |
| Výška | 99 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +40°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
Alternativní produkty8
Přisazené LED svítidlo CALA 32 E 32W 4000K IP44

LED svítidlo T5-L120 18W 120cm s vypínačem

| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá

| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |
Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245mm

Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K chrom

| 145 mm | 455 Kč |
| 220 mm | 774 Kč |
LED Classic 35W G93 E27 825 GOLD ND

Stropní LED svítidlo Kaji 32-42W 455-600mm 3000K bílá

| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
LED Classic ST64 E27 825 GOLD ND

| 35 W | 140 Kč |
| 48 W | 136 Kč |







