- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W LONG IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W LONG voděodolné IP67
Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj LONG 12V 200W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití. Zdroje LONG jsou velmi úzké, díky čemuž je vhodný do míst, kde potřebujete šetřit místem (uvnitř svítidel, nábytek apod.). LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Více voděodolných 12V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 167W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 154W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 200 W |
|---|---|
| Délka | 307 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 23 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 200 - 240 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 16,7 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 60W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 80W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 300W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 500W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 60W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 72W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 350W UTD-12-350 voděodolné IP67








