- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W SLIM IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W SLIM IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W SLIM IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W SLIM voděodolné IP67
Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj SLIM 12V 500W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití, dobrá volba je také tento zdroj použít ve vlhkých místnostech nebo v kuchyních (pokud nebude ve skříňce tam vám bude stačit zdroj vnitřní). LED trafo je opatřeno, pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 416W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 384W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 500 W |
|---|---|
| Délka | 260 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 37 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 170-250 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 41,7 A |
| Startovací proud | 70A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 200W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 40W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 300W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W zásuvkové s vypínačem

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 250W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 400W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 400W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 96W zásuvkové






