- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Vnitřní 24V
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 480W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 480W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 480W vnitřní
24V
5 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 480W vnitřní
Elektronicky spínaný napěťový LED zdroj 24V 480W pro LED pásky, LED moduly, svítidla a LED žárovky určené pro napětí 24V. Kovový zdroj je pro interiérové použití.
LED trafo je opatřeno
- pojistkou proti teplu
- pojistkou proti přetížení
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je trafo opět funkční na 100%
Výhody
- nastavení výstupního napětí o ±1V
!Upozornění!
- maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 384W a menší)
- maximální zatížení delší než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 336W a menší)
Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 480 W |
|---|---|
| Délka | 238 mm |
| Šířka | 124 mm |
| Výška | 65 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 20 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
LED stmívatelné trafo DIM67 24V 100W voděodolné IP67

Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj 24V 100W DIM67 pro…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 200W SLIM IP67

Vysoce kvalitní voděodolný zdroj pro LED pásky a svítidla je opatřen…
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 150W vnitřní

LED zdroj 24V 150W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 75W NPZ-24-75 vnitřní

LED zdroj 24V 75W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové…
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 500W vnitřní

LED zdroj 24V 500W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 60W UTD-24-60 voděodolné IP67

Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj UTD 24V 60W pro LED pásky a…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 250W LONG IP67

Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj 24V 250W pro LED pásky a…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 600W SLIM IP67

Vysoce kvalitní voděodolný zdroj pro LED pásky a svítidla je opatřen…







