- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Vnitřní 24V
- Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 24V 100W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 24V 100W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 24V 100W vnitřní
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 24V 100W vnitřní
Stmívatelný elektronicky spínaný napěťový LED zdroj řady DIM20 24V 100W pro LED pásky, LED moduly, svítidla a LED žárovky určené pro napětí 24V. Kovový zdroj je pro interiérové použití.
Více vnitřních 24 V zdrojů a traf naleznete ZDE.
Zdroje řady DIM67 lze stmívat 5 způsoby:
- signálem 0-10V
- signálem 1-10V
- pomocí rezistoru 0-100k Ohm
- signálem 10V OWM
- na vstupu pomocí TRIAC stmívače (průběh a rozmezí stmívání u triakových stmívačů závisí na modelu stmívače)
LED trafo je opatřeno
- pojistkou proti teplu
- pojistkou proti přetížení
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je trafo opět funkční na 100%)
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 83W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 77W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 100 W |
|---|---|
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 29 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 175-264 V AC |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 4,17A |
| Startovací proud | 55A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 75W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 100W NPZ-24-100 vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 350W UTD-24-350 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 24V 200W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 60W na DIN lištu

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 500W UTD-24-500 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 100W LONG IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 30W voděodolné IP67














