- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Nájezdová
- Venkovní nájezdové svítidlo Moss 3W IP67
Venkovní nájezdové svítidlo Moss 3W IP67
Venkovní nájezdové svítidlo Moss 3W IP67
4 body do věrnostního systému
Prodloužená záruka 3 roky zdarma
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
MOSS SVÍTIDLO VENKOVNÍ 17306/47/16
Odolné bodové svítidlo Philips myGarden Moss LED z nerezové oceli krásně označuje chodníky a cesty, aniž by změnilo vzhled zahrady. Prvotřídní materiály a kvalitní diody Philips LED zajišťují téměř nulovou údržbu po instalaci.
Více nájezdových svítidel naleznete ZDE.
Vlastnosti
- vysoce kvalitní LED světlo
- svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které odolají nepřízni počasí po dlouhá léta
- teplá barva světla
- technologie LED se vyznačuje extrémně dlouhou životností a nízkou spotřebou energie
- zapuštěné bodové světlo
Parametry produktu
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 270 lm |
| Délka | 114 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 115 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerez |
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 270 lm |
| Délka | 114 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 115 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerez |
Alternativní produkty8
LED žárovka 4-35W 2700K 60° GU10
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED vánoční nano řetěz zelený 15m venkovní s časovačem

Led vánoční nano řetěz o délce 15m s časovačem, který nabízíme ve…
| Teplá bílá | 449 Kč |
| Jantárová | 449 Kč |
| Vícebarevná | 198 Kč |
Na dotaz ks
Stmívač dimLED TRIAK PR ACT240W
Série dimLED
Rychlé info

Radiofrekvenční přijímač pro stmívání LED s pracovním napětím 100-24…
LED panel Rondo Grande SDK 48W
Výprodej
Rychlé info

LED panel Rondo Grande SDK 48W teplá bílá
| Teplá bílá | 3 360 Kč |
| Denní bílá | 2 429 Kč |
Na dotaz ks
Spojka s kabelem pro pásek HVS230
230V
Rychlé info

Spojka s kabelem pro pásek HVS230COB a HVS230SMD
Čidlo a detektor přítomnosti do podhledu MS9-DP 230V
230V
Rychlé info

Čidlo a detektor přítomnosti s dosahem až 6m v rozsahu 360°. Regulace…
Nástěnné LED svítidlo Doris
Rychlé info

Nástěnné LED svítidlo Doris o výkonu 6W o svítivosti 527lm a teplou…
| Černá | 1 621 Kč |
| Bílá | 1 621 Kč |
Na dotaz ks
Dezinfekční lampa UVC-PROTECT 36W
Rychlé info

Dezinfekční UVC lampa 36W, 230V, IP20, vyzařovací úhel 360°, rozměry…




