- Domů
- Dle sortimentu
- Světelné zdroje
- LED žárovky 230V
- Patice E27
- Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR
Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR
Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR
Skleněná žárovka Philips Deco Classic LEDbulb s paticí E27 je plnohodnotnou náhradnou klasických žárovek. Oproti nim však dosahují až 90% úspory energie, životnosti 15.000h a nevydávají skoro žádné teplo. Barva světla této žárovky je denní bílá. Ideální pro domácí použití, restaurace, bary, obchody, hotely a další.
Teplota barev: Světlo se může lišit svou barevnou teplotou, která je udávána v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou barevné teploty produkují hřejivé, klidnější světlo, zatímco žárovky s vyšší barevnou teplotou produkují chladné, více energizující světlo. CRI: Index podání barev (CRI) popisuje vliv světelného zdroje na vzhled světla. Přirozené sluneční světlo má CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80. Díky tomu se barvy zobrazují věrným a přirozeným způsobem.
Parametry produktu
| Příkon | 7 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 60 W |
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 806 lm |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Patice | E27 |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 360° |
| Svítivost na 1W | 115,29 lm |
| Tvar žárovky | A60 (A 60mm) |
| Úprava žárovky | Matná |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 15 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED panel vestavný čtverec 8W 100x100mm IP65

LED VESTAVNÉ SVÍTIDLO TORO S15 15 W

| Žárovkové světlo | 828 Kč |
| Teplá bílá | 828 Kč |
| Denní bílá | 828 Kč |
LED panel SQUARE BASIC 24W 300x300mm stříbrný

| Teplá bílá | 869 Kč |
| Denní bílá | 874 Kč |
Ovladač dimLED OV TRIAK DNS

| Černá | 790 Kč |
| Bílá | 790 Kč |
LED panel čtverec do podhledu 18W 225x225mm

| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
LED panel čtverec do podhledu 12W 171x171mm

| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 840 FR

LED panel vestavný čtverec 6W 75x75mm IP65

| Teplá bílá | 323 Kč |
| Denní bílá | 299 Kč |







