Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY JE PRODEJNA UZAVŘENA. VÝDEJ INTERNETOVÝCH A TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK NEPŘERUŠEN.

LED VESTAVNÉ SVÍTIDLO TORO S15 15 W

LED podhledové svítidlo o rozměrech 172x172x25mm a příkonu 15W je ekvivalentem klasické 80W žárovky. Ve variantě 3000 K (teplá bílá) je světelný tok 1080lm a 4000K (denní bílá) je světelný tok 1150lm. Ve variantě 2700K (žárovkové světlo) je světelný tok 1050lm. Více

Výrobce: McLED s.r.o. Kód produktu: PX2316.411529706243

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Žárovkové světloTeplá bíláDenní bílá
716 Kč s DPH

ks
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Čt: od 9:00 do 17:00 h
Pá: od 9:00 do 16:00 h

Popis produktu

LED vestavné svítidlo TORO S15 15W

Úsporné LED svítidlo Toro s elegantním designem a výkonem 15 W svými vlastnostmi i použitím plně nahrazuje podhledová svítidla s halogenovými žárovkami (případně s dalšími typy světelných zdrojů). V tomto případě výkonem odpovídá svítidlu s až 1x 26 W žárovkou. Světelný tok tohoto LED svítidla dosahuje celkem 1050 lm, 1080 lm nebo 1150 lm.

Co se týká napájení, můžete naše LED svítidlo bez obav připojit na napětí v rozsahu 220 - 240 V. Součástí všech svítidel řady Toro je už totiž i odpovídající napájecí zdroj, který se stará o přeměnu síťového napětí na velikost plně vyhovující integrované elektronice.

Výrazně ušetříte

Ve srovnání s klasickými svítidly Vám toto moderní LED svítidlo značky McLED® přináší spoustu výhod. K těm nejdůležitějším patří především výrazně nižší spotřeba elektrické energie (místo 1x 26 W pouze 15 W). To znamená, že se Vám investice do nákupu tohoto úsporného LED svítidla ve srovnání s klasickým svítidlem rychle vrátí.

U LED svítidla Toro oceníte také prakticky okamžitý náběh na plný světelný výkon, nedochází tak k nepříjemnému a zdlouhavému pozvolnému rozsvěcování, se kterým se snad každý z nás setkal při použití kompaktních zářivek (neboli úsporných žárovek).

Při výrobě LED svítidla Toro jsme kladli důraz nejen na výběr výkonných značkových LED čipů, ale i na optimálně dimenzované chlazení a v neposlední řadě kvalitní elektroniku ukrytou uvnitř těla svítidla. Pouze díky kombinaci všech těchto vybraných komponent dosahuje LED svítidlo Toro vysokého počtu spínacích cyklů a opravdu dlouhé životnosti - až 50000 hodin. Právě díky dlouhé životnosti se Vaše úspora ještě zvyšuje, neboť již nebudete utrácet peníze za opakovaný nákup nových žárovek. S naším LED svítidlem Toro tak krom peněz ušetříte i čas, který byste v případě svítidel s klasickými žárovkami věnovali shánění a výměnám prasklých žárovek.

Toto LED svítidlo může díky kvalitní elektronice vydržet bez problémů až 10000 sepnutí, proto mu časté spínání nedělá žádný problém a pokud ho připojíte na pohybový senzor, pak bude Vaše úspora opravdu maximální. Díky použité LED technologii svítidlo ihned po sepnutí svítí na 100 % výkonu.

Originální design a zpracování LED svítidla Toro

Svítidla řady Toro se vyznačují na první pohled nenápadným líbivým designem a díky speciální konstrukci také rovnoměrným rozptýlením světla z LED čipů na difuzoru. Při svícení pak tuto vlastnost oceníte, protože na svítidle nejsou znatelná tmavší místa, jako tomu bývá u klasických podhledových svítidel se zářivkami. Zároveň je světlo vyzařováno v širokém úhlu – 120 °. Díky těmto vlastnostem skvěle slouží naše LED svítidla Toro zejména jako Vaše hlavní osvětlení, protože dokáží osvětlit příjemným rozptýleným světlem rovnoměrně celou Vaši místnost.

Velkou výhodou designu podhledových svítidel Toro je jejich intuitivní způsob uchycení pomocí dodávaných pružin, díky kterému je samotná instalace velmi jednoduchá a rychlá a design svítidla je přitom velice elegantní a čistý.

Neocenitelnou výhodou svítidel Toro je ale jejich velmi nízká montážní hloubka, díky které se toto podhledové svítidlo vejde i na ta místa, kam by se již žádné zářivkové podhledové svítidlo nemohlo vtěsnat.

Široké možnosti použití

Varianta TORO S15, 15 W 3000K

Toto LED svítidlo je osazeno kvalitními značkovými LED s náhradní teplotou chromatičnosti 3000K. Tato barva světla se běžně označuje jako teplá bílá a je nejvíce podobná barvě denního světla. LED svítidlo Toro s neutrálně bílým světlem se výborně hodí např. pro osvětlení interiéru či pracovišť a mnoha dalších míst, kde je žádoucí, aby denní světlo podpořilo soustředění a aktivitu. Můžete ho bez obav použít i pro osvětlení chodeb, kuchyní, jídelen, ale klidně i toalet, příp. sklepů apod.

Varianta TORO S15, 15 W 4000 K

Toto LED svítidlo je osazeno kvalitními značkovými LED s náhradní teplotou chromatičnosti 4000 K. Tato barva světla se běžně označuje jako neutrální bílá a je nejvíce podobná barvě denního světla. LED svítidlo Toro s neutrálně bílým světlem se výborně hodí např. pro osvětlení pracovišť a mnoha dalších míst, kde je žádoucí, aby denní světlo podpořilo soustředění a aktivitu. Někteří zákazníci tento odstín bílé preferují před teple bílým světlem jednoduše proto, že se jim subjektivně více líbí. Můžete ho bez obav použít i pro osvětlení chodeb, kuchyní, jídelen, ale klidně i toalet, příp. sklepů apod.

Varianta TORO S15, 15 W 2700 K

Toto LED svítidlo je osazeno kvalitními značkovými LED s náhradní teplotou chromatičnosti 2700 K. Tato barva světla se běžně označuje jako žárovkové světlo a je nejvíce podobná barvě světla klasické žárovky. LED svítidlo s teple bílým světlem se výborně hodí do interiérů, kde pomáhá vytvořit příjemnou odpočinkovou atmosféru. Můžete ho tedy bez obav použít všude tam, kde relaxujete, případně tam, kde chcete vytvořit útulnější prostředí. Typickými místnostmi, kam si svítidlo Toro s teple bílou barvou světla naši zákazníci instalují, bývají obývací pokoje, ložnice, předsíně a další obytné místnosti. Využít jej můžete také při osvětlování chodeb, pracovišť, ale i obchodních prostor, příp. sklepů apod.

Bezpečnost na prvním místě

Stále váháte, zda je pro Vás toto LED svítidlo Toro to pravé? Pokud ano, pak by Vás mělo zajímat, že toto LED svítidlo značky McLED® je navíc zcela bezpečné a ve srovnání se svítidly osazenými kompaktními úspornými žárovkami také ekologické, protože neobsahuje vůbec žádné množství toxické rtuti ani jiných jedovatých látek. Nevyzařuje žádné UV záření a ani nebliká, tím chrání Váš zrak.

Přispůsobení potřebám

Co se týká napájení, můžete naše LED svítidlo bez obav připojit na napětí v rozsahu 220 - 240 V. Součástí všech svítidel řady Toro je už totiž i odpovídající napájecí zdroj, který se stará o přeměnu síťového napětí na velikost plně vyhovující integrované elektronice. Přibalený napajecí zdroj nemá funkci stmívání, pokud budete chtít u LED panelu funkci stmívání musíte dokoupit stmívatelný zdroj.

Parametry produktu

Barevná teplota 2700 K, 3000 K, 4000 K
"S"Druh svítidla LED svítidlo
Ekvivalent 80 W
"S"Energetická třída A+
"S"Frekvenční rozsah 50-60 Hz
"S"Provedení Hranaté
"S"Světelný tok (lm) 1050, 1150 lm, 1080 lm
"S"Umístění Vestavné
Barva Bílá
Barva světla Žárovkové světloDenní bílá
Délka 172 mm
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Instalační otvor 158x158 mm
Krytí IP IP20
Materiál Hliník, Plast
Napětí 230 V
Příkon 15 W
Provozní teplota -15°C až +60°C
Šířka 172 mm
Součást balení Nestmívatelný zdroj, pružiny
Stmívatelný Ano, Ne
Světelný úhel 120°
Výška 25 mm
Životnost 50000 hod.
Barevná teplota 2700 K, 3000 K, 4000 K
"S"Druh svítidla LED svítidlo
Ekvivalent 80 W
"S"Energetická třída A+
"S"Frekvenční rozsah 50-60 Hz
"S"Provedení Hranaté
"S"Světelný tok (lm) 1050, 1150 lm, 1080 lm
"S"Umístění Vestavné
Barva Bílá
Barva světla Žárovkové světloDenní bílá
Délka 172 mm
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Instalační otvor 158x158 mm
Krytí IP IP20
Materiál Hliník, Plast
Napětí 230 V
Příkon 15 W
Provozní teplota -15°C až +60°C
Šířka 172 mm
Součást balení Nestmívatelný zdroj, pružiny
Stmívatelný Ano, Ne
Světelný úhel 120°
Výška 25 mm
Životnost 50000 hod.