- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Sada ovladač s přijímačem RGB
- Dálkový ovladač na RGB LED pásky 230V-28B
Dálkový ovladač na RGB LED pásky 230V-28B
Dálkový ovladač na RGB LED pásky 230V-28B
230V
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Dálkový ovladač na RGB LED pásky 230V-28B
Programovatelný ovladač pro RGB LED pásky na 230V s RF (radiofrekvenčním) ovládáním umožňuje dálkové ovládání intenzity jasu, nastavení barev, barevných přechodů a jejich rychlosti. Přijímač může být skrytý za zdí, sádrokartonem nebo ve skříni, není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.
Tento ovladač umožňuje připojení až 100 metrů RGB LED pásku na 230V. Konektor pro pásek je uzpůsobený pro stranu A tohoto pásku.
Počet programů
- 28 tlačítek
- 7 přednastavených barev
- 5 předvoleb na nastavení vlastní barvy s možností jejich automatického přepínání
- Přepínání 3 nebo 7 barev
- Prolínání 3 nebo 7 barev
- Možnost nastavení rychlosti
- Možnost nastavení intenzity jasu při statické barvě
Nastavení předvolby barvy: navolte krátkým stiskem předvolbu, nastavte barvu šipkami jednotlivých barev, přidržte déle opět předvolbu, barva je uložena v paměti.
Upozornění
Tento ovladače není určen pro 12V RGB LED pásky !
Parametry produktu
| Délka | 95 mm |
|---|---|
| Šířka | 67 mm |
| Výška | 26 mm |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Vstupní napětí | 90-230V AC |
| Výstup | 90-230V AC, 3 x 2,2A |
| Délka | 95 mm |
|---|---|
| Šířka | 67 mm |
| Výška | 26 mm |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Provozní teplota | -20°C až +60°C |
| Vstupní napětí | 90-230V AC |
| Výstup | 90-230V AC, 3 x 2,2A |
Manuál (pdf, 312.6 kB)
Alternativní produkty8
LED Panel 16W SQUARE CLASSIC SLIM 145x145mm bílý Denní bílá
Rychlé info

Moderní hranaté svítidlo o průměru 145x145mm se svěžím designem a…
630 Kč
Na dotaz ks
RF STMÍVATELNÝ DRIVER PRO TORO 21W
Rychlé info

Stmívatelný zdroj konstatního proudu, konkrétní max.výstupní proud…
LED panel čtverec do podhledu 24W 300x300mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o rozměru 300x300mm s bílým rámečkem je určen…
| Teplá bílá | 289 Kč |
| Denní bílá | 289 Kč |
| Studená bílá | 289 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 120mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 270 Kč |
| Denní bílá | 270 Kč |
Na dotaz ks
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 170x170mm ve stříbrné barvě…
| Teplá bílá | 657 Kč |
| Denní bílá | 0 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 18W 220mm
-11%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 220mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel vestavný čtverec 13W 155x155mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
LED nástěnná zářivka Lamine 11W 790lm 3000K šedá
Rychlé info

LED svítidlo o výkonu 11W velmi vkusně ozdobí a rozsvítí vaší…

