- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Sada ovladač s přijímačem RGB
- Dálkový ovladač na RGB LED pásky RGB-RF6-28B
Dálkový ovladač na RGB LED pásky RGB-RF6-28B
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
RGB LED pásek 14,4W 300SMD vnitřní kód: 08210 | Skladem více než 200 | 150 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 7,2W 150SMD vnitřní kód: 08110 | Skladem více než 200 | 89 Kč |
Dálkový ovladač na RGB LED pásky RGB-RF6-28B
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Dálkový ovladač na RGB LED pásky RGB-RF6-28B
Radiofrekvenční programovatelný dálkový ovladač pro RGB LED světelné zdroje s pracovním napětím 12-24V DC. Pomocí ovladače můžete dálkově ovládat intenzitu jasu, nastavit barvu, nastavit předvolitelný přechod barev a jejich rychlost. Není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače, přijímač může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Vlastní nastavení předvolby barvy, nastavíte tak, že krátkým stiskem stisknete tlačítko předvolby, poté nastavíte barvu šipkami jednostlivých barev a poté déle přidržíte opět tlačítko předvolby, tímto se barva uloží do paměti. K tomuto přijímači můžete dokoupit náhradní ovladač.
Více sad ovladačů s přijímači RGB naleznete ZDE.
Počet programů
- 27 tlačítek
- 7 přednastavených barev
- 5 předvoleb na nastavení vlastní barvy s možností jejich automatického přepínání
- Přepínání 3 nebo 7 barev
- Prolínání 3 nebo 7 barev
- Možnost nastavení rychlosti
- Možnost nastavení intenzity jasu při statické barvě
Výhody
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Přijímač má svorkovnici pro snadné připojení jak zdroje tak RGB LED pásku
- Maximální zatížení 3x4A (12V 48W, 24V 96W)
Vlastnosti
- Veliké množství programů nastavených od výrobce
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Ovladač umí ovládat jeden okruh RGB LED světelných zdrojů
- Dosah >20m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
Jelikož se jedná o elektronické zařízení s radiofrekvenčním ovládáním, může se stát, že se odladí ovladač s přijímačem. To může způsobit např. statická elektřina, radiofrekvenční rušení, odchylka v napájení. Pokud Váš ovladač přestal reagovat, je nutné ho napárovat s přijímačem dle návodu.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 114 mm |
| Šířka | 64 mm |
| Výška | 25 mm |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 20 m |
| Maximální proud | 4 A |
| Maximální zatížení | 48 W při 12 V, 96 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ baterie | CR2025 |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 85 x 50 x 6 mm |
| Vstupní napětí | 12 V, 24 V |
| Výstupní napětí | 12-24 V DC |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 114 mm |
| Šířka | 64 mm |
| Výška | 25 mm |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 20 m |
| Maximální proud | 4 A |
| Maximální zatížení | 48 W při 12 V, 96 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ baterie | CR2025 |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 85 x 50 x 6 mm |
| Vstupní napětí | 12 V, 24 V |
| Výstupní napětí | 12-24 V DC |
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 72W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 500W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 12W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení NPZ 12V 75W

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W LONG IP67






















