- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W LONG IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 250W LONG voděodolné IP67
Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj LONG 12V 250W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití. Zdroje LONG jsou velmi úzké, díky čemuž je vhodný do míst, kde potřebujete šetřit místem (uvnitř svítidel, nábytek apod.). LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Více voděodolných 12V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 208W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 192W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 250 W |
|---|---|
| Délka | 307 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 23 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 200 - 240 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 21 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 300W vnitřní

LED ovladač RGBW-RF40B 8A

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 100W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 80W vnitřní

Spínač skříňový a na mávnutí 2v1

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 400W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 90W na DIN lištu








