- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Kempingové
- LED nabíjecí svítilna 5W + Powerbanka 4000mA
LED nabíjecí svítilna 5W + Powerbanka 4000mA
LED nabíjecí svítilna 5W + Powerbanka 4000mA
Ruční LED nabíjecí svítilna o výkonu 5W se třemi možnostmi svícení 5W CREE XPG + 3W COB bílá + 3 COB červená se světelným tokem 350Lm + 180Lm. Svítilna se dá taky použit jako powerbanka s kapacitou 4000mA. Svítilna má možnost stojánku. Svítilna má rozměry 203 x 158 x 113. Více
Výrobce: Nedes Kód produktu: FS03R
Produkt již není v nabídce
Produkt nyní není skladem.
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED nabíjecí svítilna 5W + Powerbanka 4000mA
Ruční svítilna se třemi možnostmi svícení. Svítilna má funkci powerbanky s kapacitou 4000mA. LED jsou nevyměnitelné.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Zdroj světla | 5W CREE XPG + 3W COB bílá + 3 COB červená |
| Krytí | IPX4 |
| Světelný tok | 350Lm + 180Lm |
| Napájení | Li-Ion-4000mA (obsahuje) |
| Funkce světla | 5W CREE 100% / 5W CREE 50% / 5W CREE blikající/vypnuto 3W COB bílá 100% / 3W COB červená 100% / 3W COB červená blikající/vypnuto |
| Funkce Powerbank | ano |
| Senzor | ne |
| Focus | ne |
| Materiál | PC-ABS, pogumované |
| Hmotnost | 596 g |
| Příkon | 3 W, 5 W |
|---|---|
| Napětí | 5 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 180 lm, 350 lm |
| Délka | 158 mm |
| Šířka | 113 mm |
| Výška | 203 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Materiál | Plast |
| S akumulátorem | Ano |
Návod (pdf, 3.9 MB)
Alternativní produkty2
LED kempingová sloupová svítilna 1W
-25%
Rychlé info

LED kempingová sloupová svítilna o výkonu 1W s dvěma možnostmi…
LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
Akce -25%
Rychlé info

Ruční LED nabíjecí svítilna o výkonu 5W s dvěma možnostmi svícení 5W…



































