- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Přisazené
- LED panel 40W 595x595mm 4500K bílý
LED panel 40W 595x595mm 4500K bílý
LED panel 40W 595x595mm 4500K bílý
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED panel 40W 595x595mm 4500K bílý
LED panel s výkonem 40W a světelným tokem 3400 lm určený pro přisazenou montáž na strop v bílém provedení s denní bílou (4000K) barvou světla. LED panel nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Obvodový plášť je ze slitiny hliníku v bílém nástřiku.
Více přisazených svítidel naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Životnost - 40 000h
- Úhel světla - 120°
- Spínací cyklus - 25 000x
- Krytí IP20
- Rozměry svítidla - 595 x 595 x 10
Použití
LED panel je určen do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, pracovny, chodby nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba dílny a sklepní prostory.
Parametry produktu
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 3400 lm |
| Délka | 595 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 40 000 hod. |
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 3400 lm |
| Délka | 595 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 40 000 hod. |
Instalační manuál (pdf, 1.3 MB)
Alternativní produkty8
Závěsná lanka pro LED panely
Rychlé info

Sada závěsných lanek pro LED panely 4kusy.
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 120mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 348 Kč |
| Denní bílá | 496 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 12W 171mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 171mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245x245mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO S18W o průměru 245x245 mm o výkonu 18W + …
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K chrom
Akce -20%
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v lesklém lesklém chromovém…
| 145 mm | 481 Kč |
| 220 mm | 830 Kč |
Skladem méně než 5 ks
Závěsné lanko pro rastrové svítidla
Rychlé info

Závěsné lanko z poniklované mosazi. Používá se pro zavěšení…
LED vestavné svítidlo TORO R9 9W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 120x25mm a příkonu 9W je…
| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
Na dotaz ks
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 170x170mm ve stříbrné barvě…
| Teplá bílá | 657 Kč |
| Denní bílá | 0 Kč |
Na dotaz ks





