- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel SMART kruhový vestavný 12W 170mm 3000-6500K
LED panel SMART kruhový vestavný 12W 170mm 3000-6500K
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Vykružovací vrták stavitelný 40 - 300 mm Silverline kód: 427644 | Na dotaz | 569 Kč | ||
![]() |
Vykružovací sada 40-200 mm s krytem kód: QSK200
|
Na dotaz | 1 585 Kč |
LED panel SMART kruhový vestavný 12W 170mm 3000-6500K
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED panel SMART kruhový vestavný 12W 170mm 3000-6500K
Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem a barvou chromatičnosti, kterou lze nastavovat od 3000K-6500K. LED panel je vyroben tak, aby nebyly vidět jednotlivé LEDky (čipy) při rozsvícení.
Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 19 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, životnost až 30.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Životnost 30 000 hod.
- Svítivost 1200 lm
- Barevná teplota je 3000-6500K (Teplá bílá, denní bílá, studená bílá)
- Smart svítidlo s Wifi 2,4GHz + BT(BLE)
- TUYA/SmartLife App - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME
Použití
- Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, předsíň, komerční prostory...
- Svítidlo není vhodné pro použití v prostorech s vysokou vlhkostí jako koupelna, kuchyňe, ...
Parametry produktu
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | AC180-265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Průměr | 170 mm |
| Výška | 19 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Hliník |
| Montážní otvor (průměr) | 155 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Smart | Tuya, WiFi, Bluetooth |
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | AC180-265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Průměr | 170 mm |
| Výška | 19 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Hliník |
| Montážní otvor (průměr) | 155 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Smart | Tuya, WiFi, Bluetooth |

SMART osvětlení - Tuya vs Zigbee
V dnešní éře digitalizace a automatizace se SMART osvětlení, a zejména LED osvětlení a LED pásky, stává stále více populární. Při rozhodování, kterou technologii pro inteligentní osvětlení zvolit, se často setkáváme s dvěma hlavními hráči na trhu: Tuya a Zigbee. V tomto článku probereme klíčové aspekty obou technologií, abychom vám pomohli vybrat tu pravou pro vaše potřeby.
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda S14, 14W, IP20 bílá

| Teplá bílá | 672 Kč |
| Denní bílá | 672 Kč |
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá

| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |
LED panel čtverec do podhledu 24W 300x300mm

| Teplá bílá | 289 Kč |
| Denní bílá | 289 Kč |
| Studená bílá | 289 Kč |
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K bílá

| 145 mm | 406 Kč |
| 220 mm | 694 Kč |
LED panel přisazený QUADRA LONG 48W 1200x300mm bílá Denní bílá

Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm

LED panel RONDO BASIC 18W 220mm stříbrný

| Teplá bílá | 451 Kč |
| Denní bílá | 564 Kč |
LED panel čtverec do podhledu 6W 120x120mm

| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |










