- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Vestavný LED panel DUO 12W+4W 195x195mm

Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245x245mm
Popis produktu
Vestavný LED panel LED DUO S6W
Serie DUO přináší oproti běžným vestavným svítidlům komfort a svobodu ve volbě teploty chromatičnosti, čehož je docíleno pomocí 2 typů vysoce úsporných LED SMD čipů s teplotou 2700 a 4000K. Přepínání mezi teplotami se provádí pomocí běžného nástěnného vypínače, kterým nastavíte vždy jeden ze 3 módů: dekorativní vnější prstenec (2700K) / vnitřní kruh (4000K) / obojí (2700+4000K).
Tělo svítidla je vyrobeno z litého hliníku a kryt z plastu. Milovníky hranatých tvarů potěší model S, nabízíme ale i kruhovou verzi R. Instalace se provádí pomocí klasických pružinových úchytů a napájecí zdroj (driver) je součástí balení.
Jako příslušenství k LED panelům nabízíme Wago svorky, s kterými bude zapojení panelu rychlé a jednoduché.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 3 W, 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K, 4000 K |
| Světelný tok | 80 lm, 400 lm |
| Délka | 145 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor | 105x105 mm |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 140° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 3 W, 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K, 4000 K |
| Světelný tok | 80 lm, 400 lm |
| Délka | 145 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor | 105x105 mm |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 140° |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty8
Usměrňovací můstek 230V

LED modul kit do svítidla 10W

| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
LED žárovka 11-75W 2700K 180° E27

LED panel SQUARE BASIC 6W 6000 K studená bílá 120x120mm bílý

Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 12W 1100lm 4000K

Přisazené LED svítidlo oválné 20W 4000 IP65 bílé

Nástěnné LED svítidlo Freja

| Černá | 1 539 Kč |
| Bílá | 1 539 Kč |
Pohybové čidlo-radarové MS2-N






