- Domů
- Dle sortimentu
- LED pásky a neony
- Jednobarevné
- LED pásky 230V
- LED pásek 230V3 230V
LED pásek 230V3 230V
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Napájecí kabel pro LED pásek na 230V kód: 07620 | Skladem více než 200 | 120 Kč | ||
![]() |
Spojka LED pásku na 230V s kabelem kód: 07622 | Skladem více než 150 | 40 Kč | ||
![]() |
Trn spojky pro 230V LED pásky a NEONy kód: 07628 | Skladem více než 200 | 7 Kč | ||
![]() |
Koncovka LED pásku na 230V kód: 07624 | Skladem více než 200 | 3 Kč | ||
![]() |
Držák LED pásku na 230V kód: 07626 | Skladem více než 200 | 3 Kč | ||
![]() |
Koncovka LED pásku 12IP68 kód: 073220
|
Skladem více než 200 | 3 Kč | ||
![]() |
FIX oboustranná lepící páska kód: PX8128.59845513813
|
Skladem více než 200 | od 39 Kč | ||
![]() |
Napájecí kabel pro LED pásek HVS230COB na 230V kód: 076720 | Skladem více než 200 | 120 Kč |
LED pásek 230V3 230V
608 500 122
info@az-led.czVarianty6
| Barva světla | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Skladem více než 200 | 99 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 200 | 99 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 200 | 99 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 150 | 99 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 200 | 99 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 50 Sledovat dostupnost | 99 Kč |
Popis produktu
LED pásek 230V3 230V (určen do interiéru i exteriéru)
K připojení na 230V je potřeba stejnosměrné napětí, proto je nutné použít tento originální napájecí kabel nebo usměrňovací můstek (není součástí balení, nutno doobjednat zvlášť)
Pomocí LED pásku můžete ve Vašem interiéru vytvořit zajímavé varianty nevšedního osvětlení a změnit tak design interiéru k nepoznání. Použití LED pásků namísto klasického osvětlení je moderní varianta, jak přistoupit k modernizaci nebo rekonstrukci Vašeho interiéru. Díky LED pásku můžete nyní při osvětlení kanceláře, baru nebo domácnosti popustit uzdu Vaší fantazii a využít svou kreativitu.
LED pásek je nutné instalovat na kovový podklad, případně hliníkový profil, který slouží jako chladič LED pásku. V naši nabídce naleznete také příslušenství k LED páskům jako zdroje, profily, LED ovladače a příjmače.
Použití
LED pásek na 230V se standardní svítivostí je vhodný pro vnitřní i venkovní použití například jako osvětlení budov, schodů, restaurací, heren, světelných reklam atd.
Možnosti použití LED pásků
Možnosti využití jsou u LED pásků opravdu takřka nekonečné. Díky snadné instalaci a možnosti dělit pásek po několika centimetrech můžete osvítit jakékoliv plochy v opravdu moderním stylu. Velkou výhodou LED pásku jsou jeho malé rozměry, díky kterým osvítíte i malé plochy, kde by běžné svítidlo nemělo šanci.



LED pásky se perfektně hodí k vytvoření podhledového osvětlení celých místností. Velice oblíbené jsou např. při tvorbě osvětlení kuchyňské linky. Pracovní plochu kuchyňské linky můžeme rovnoměrně nasvítit po celé její délce, ale můžeme i nepřímo podsvětlit její vrchní nebo spodní část a elegantně tak dotvořit moderní nádech interiéru.
Upozornění
LED pásky se prodávají na celé metry, uvedená cena je za 1 metr. Zvolte si, kolik metrů LED pásku potřebujete a příslušný počet vložte do košíku.
Tento pásek není samolepící.
Parametry produktu
| Příkon LED pásku | 4,5 W/m |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok LED pásku | 59 lm, 110 lm, 240 lm, 255 lm, 275 lm, 295 lm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Výška | 6,5 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Dělitelnost každých | 1000 mm |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | 2835 SMD San'an |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 50 m |
| Návin na kotouči | 50 m |
| Počet LED | 60 /m |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Samolepící páska | Ne |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Zalitý | Ano |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon LED pásku | 4,5 W/m |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok LED pásku | 59 lm, 110 lm, 240 lm, 255 lm, 275 lm, 295 lm |
| Šířka | 10,5 mm |
| Výška | 6,5 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Dělitelnost každých | 1000 mm |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | 2835 SMD San'an |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 50 m |
| Návin na kotouči | 50 m |
| Počet LED | 60 /m |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Samolepící páska | Ne |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Zalitý | Ano |
| Životnost | 30 000 hod. |

Jak pájet jednobarevné LED pásky?
Pájení LED pásku ke kabelu je poměrně jednoduchý postup. Níže je krok za krokem návod, jak to udělat.

Jak propojit LED pásky?
Kromě klasických LED svítidel stále častěji používáme i LED pásky. Prodávají se v různých délkách od 3 až do 20 metrů. Jedno balení vám ale nemusí vždy stačit. Jak tedy dva nebo více pásků spojit dohromady? Máte v zásadě dvě možnosti – buď můžete využít pásky opatřené konektory nebo je k sobě připájet. Není to nic náročného a s největší pravděpodobností to zvládnete i sami bez pomoci odborníka.
Alternativní produkty8
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm

| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
LED panel kulatý přisazený 12W 166mm

| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
LED panel kulatý do podhledu 12W 171mm

| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
LED panel kulatý do podhledu 24W 300mm

| Teplá bílá | 289 Kč |
| Denní bílá | 289 Kč |
| Studená bílá | 289 Kč |
LED modul 230V 2W 7716-160

LED panel čtverec do podhledu 18W 225x225mm

| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Nástěnný LED profil - N14 stříbrný

| 1000 mm | 55 Kč |
| 2000 mm | 110 Kč |
Nástěnný ohebný LED profil - NP13

















