- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Kempingové
- LED pracovní nabíjecí svítilna - WL03R
LED pracovní nabíjecí svítilna - WL03R
LED pracovní nabíjecí svítilna - WL03R
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED pracovní nabíjecí svítilna - WL03R
Ruční LED pracovní nabíjecí svítilna o výkonu 10W COB a světelným tokem 400Lm. Kapacita akumulátoru svítilny je 2000mA, nabíjení se provádí pomoci USB kabelu, který je součástí balení. Rozměry svítilny jsou 378 x 38. Svítilna obsahuje magnetickou příchytku s 360° otáčením, kterou lze připevnit na jakýkoliv metalický povrch a kovové oko s kterým lze svítilnu zavěsit.
| Příkon | 10 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 400 lm |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 370 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Kapacita | 2000 mAh |
| Materiál | Plast |
| S akumulátorem | Ano |
Návod (pdf, 3.5 MB)
Alternativní produkty2
LED kempingová sloupová svítilna 1W
-25%
Rychlé info

LED kempingová sloupová svítilna o výkonu 1W s dvěma možnostmi…
LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
Akce -25%
Rychlé info

Ruční LED nabíjecí svítilna o výkonu 5W s dvěma možnostmi svícení 5W…





















