- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Nástěnná
- LED svítidlo do koupelny LUNA 12W 4000K
LED svítidlo do koupelny LUNA 12W 4000K
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Kabel CYKY-J 3x1,5mm² kód: CYKY-J 3x1,5
|
Na dotaz | 22 Kč |
LED svítidlo do koupelny LUNA 12W 4000K
3 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo do koupelny LUNA 12W 4000K studená bílá
- Přisazené, interiérové, úsporné LED svítidlo
- LED osvětlení zrcadla v koupelně, obrazů, polic, ...
- Svítidlo v krytí IP44 - vhodné i do vlhkého prostředí
- Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje v ceně a je vybaveno el. předřadníkem, který zajišťuje rychlé rozsvícení svítidla bez blikání a jeho dlouhou životnost
- Plastové opálové stínítko zajišťuje ideání rozptyl světla a zabraňuje oslnění
- Tělo svítidla je z anodizovaného hliníku a směr svícení lze nastavit otočnou clonou
- Světelný zdroj uvnitř šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou
- Rozměry 1ks svítidla: 600x60x140mm
- Svítivost tohoto svítidla je srovnatelná se 60W žárovkou
Více svítidel do koupelny naleznete ZDE.
| Výkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 500 lm, 795 lm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 60 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Materiál | Plast |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
LUNA montážní návod.pdf (pdf, 701.1 kB)
Alternativní produkty8
LED panel přisazený QUADRA LONG 48W 1200x300mm bílá Denní bílá
Rychlé info

Elegantní interiérový přisazený LED panel o výkonu 48W v bílé barvě o…
2 408 Kč
Na dotaz ks
LED svítidlo Kronos 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Kronos v černém provedení o výkonu 9W…
| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Na dotaz ks
Spínací zásuvka dimLED RF ACS2200W
Série dimLED
Rychlé info

Spínací zásuvka pro ovladače série dimLED slouží k zapnutí/vypnutí…
Spojka přímá pro pásek HVS230
230V
Rychlé info

Spojka přímá LED pásku HVS230COB a HVS230SMD
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Corona H 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Corona H v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 661 Kč |
| Denní bílá | 1 661 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Corona V 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Corona V o výkonu 9W nabízíme ve…
| Teplá bílá | 1 836 Kč |
| Denní bílá | 1 836 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo TURTLE OVAL 9W denní bílá
Rychlé info

Prachotěsné LED Svítidlo TURTLE 9W je kvalitní odolné svítidlo…
221 Kč
Na dotaz ks











