- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED Svítidlo VARIUS 41W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS 41W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS 41W 1500mm denní bílá
5 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED Svítidlo VARIUS 41W 1500mm denní bílá
LED svítidlo VARIUS je skvělá volba pro náhradu nejrozšířenějších prachotěsných svítidel se zářivkami.
Unikátní bezklipový korpus, čipy usazené na kovovém integrovaném chladiči a kompaktní vzhled, to vše činí svítidlo VARIUS prostě neodolatelným.
Svítidlo disponuje vysokou mechanickou odolností IK08. VARIUS je připravený na koncovou průběžnou montáž, s možností přisazení přímo na strop. Výkonné led čipy SMD zaručují vysoký světelný výkon 149lm/W a dlouhou životnost dosahující až 50.000hod.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 41 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 6094 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 41 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 6094 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED panel kulatý přisazený 18W 220mm
-11%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 220mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED modul 230V 2W 7716-160
230V
Rychlé info

LED modul 230V 7716-160 o výkonu 2W s barvou světla 7000K (studená…
LED panel kulatý do podhledu 18W 225mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 225mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 300x300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel kulatý přisazený 12W 166mm
-1%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 166mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel čtverec přisazený 12W 166x166mm
-1%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 166x166mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nástěnný LED profil - N14 stříbrný

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 55 Kč |
| 2000 mm | 110 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nástěnný LED profil - N14 bronzový

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Skladem více než 200 ks













