- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED Svítidlo VARIUS WB 83W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS WB 83W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS WB 83W 1500mm denní bílá
12 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED Svítidlo VARIUS WB 83W 1500mm denní bílá
LED svítidlo VARIUS je skvělá volba pro náhradu nejrozšířenějších prachotěsných svítidel se zářivkami.
Unikátní bezklipový korpus, čipy usazené na kovovém integrovaném chladiči a kompaktní vzhled, to vše činí svítidlo VARIUS WB prostě neodolatelným.
Svítidlo disponuje vysokou mechanickou odolností IK08. VARIUS WB je připravený na koncovou průběžnou montáž, s možností přisazení přímo na strop. Výkonné led čipy SMD zaručují vysoký světelný výkon 152lm/W a dlouhou životnost dosahující až 50.000hod.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 83 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 12524 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ano |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 83 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 12524 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ano |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED panel kulatý do podhledu 12W 171mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 171mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED Svítidlo VARIUS 41W 1500mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě.…
1 496 Kč
Na dotaz ks
LED modul 230V 2W 7716-160
230V
Rychlé info

LED modul 230V 7716-160 o výkonu 2W s barvou světla 7000K (studená…
LED Svítidlo POLY 32W 1200mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo POLY je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě. Je…
928 Kč
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED trubice T8 HBN 60cm 8W
Rychlé info

LED trubice T8 řady HBN o délce 600mm s paticí G13 je určena do…
| Teplá bílá | 145 Kč |
| Denní bílá | 109 Kč |
| Studená bílá | 145 Kč |
Na dotaz ks
Nástěnný LED profil - N14 černý

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Skladem více než 200 ks
Pružina pro profil V7 a V7W
Rychlé info

Pružina profilu V7 a V7W do sádrokartonu











