- Domů
- LED vánoční nano řetěz stříbrný 0,9 m vnitřní s časovačem studená bílá
LED vánoční nano řetěz stříbrný 0,9 m vnitřní s časovačem studená bílá
LED vánoční nano řetěz stříbrný 0,9 m vnitřní s časovačem studená bílá
-10%
🎄 Vánoční
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED vánoční nano řetěz stříbrný 0,9 m vnitřní s časovačem studená bílá
Led vánoční nano řetěz o délce 0,9 m s časovačem. Délka přívodního kabelu je 0,5m. LED vánoční nano řetěz nabízíme ve studeně bílé barvě. Časovač je automatický, nastaven je na 6h svícení a 18h svícení vypnuto.
Parametry produktu
| Příkon | 0,6 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Krytí IP | IP20 |
| Typ Vánočního osvětlení | Nano řetěz |
| Délka přívodního kabelu | 500 mm |
| Délka řetězu | 900 mm |
| Materiál | Kov |
| Počet LED | 10 ks |
| Typ napájení | Na baterie |
| Typ baterie | 2x AA |
| Venkovní | Ne |
| Výstupní napětí | 3 V DC |
| Životnost | 10 000 hod. |
| Příkon | 0,6 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Krytí IP | IP20 |
| Typ Vánočního osvětlení | Nano řetěz |
| Délka přívodního kabelu | 500 mm |
| Délka řetězu | 900 mm |
| Materiál | Kov |
| Počet LED | 10 ks |
| Typ napájení | Na baterie |
| Typ baterie | 2x AA |
| Venkovní | Ne |
| Výstupní napětí | 3 V DC |
| Životnost | 10 000 hod. |
Návod (pdf, 168.3 kB)
Alternativní produkty8
Venkovní nástěnné svítidlo GRASS 17321/93/16
Rychlé info

LED Venkovní nástěnné svítidlo Philips Grass 17321/93/16 antracitové …
LED čajová svíčka stříbrná CR2032 6ks

LED čajová svíčky ve stříbrné barvě s teplou bílou barvou světla,…
Přijímač dimLED PR RGB1
Série dimLED
Rychlé info

RF přijímač pro stmívání LED s pracovním napětím 12-24V DC a…
Ovladač dimLED OVS RGB 4KR
Série dimLED
Rychlé info

Plochý designový radiofrekvenční dálkový RGB ovladač pro RGB…
Koncovka profilu NP8B bronzová
Rychlé info

Plastová koncovka pro nástěnný profil NP8B s použitím difuzoru DP1.
| Plná | 8 Kč |
| S otvorem | 8 Kč |
Skladem více než 200 ks
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K bílá
Akce -20%
Rychlé info

Kruhové LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v bílém provedení s teplou…
| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |
Na dotaz ks
LED žárovka 2,8-25W 2700K 360° E14
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Kolejnicová napájecí 3 fázová lišta bílá
Rychlé info

Tříokruhový přípojnicový systém RCS750 je tvořen hliníkovými profily…
| 1 m | 798 Kč |
| 2 m | 1 464 Kč |
| 3 m | 2 008 Kč |
Na dotaz ks









