- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Přijímače RGB
- Přijímač dimLED PR RGB1
Přijímač dimLED PR RGB1
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K kód: PX5994.413378382486 | Na dotaz | 799 Kč | ||
![]() |
Ovladač dimLED OVS RGB 4KR kód: 069202 | Skladem více než 100 | 390 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 7,2W TW3-150SMD voděodolný zalitý kód: 08114 | Skladem více než 200 | 199 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 14,4W 300SMD vnitřní kód: 08210 | Skladem více než 200 | 150 Kč |
Přijímač dimLED PR RGB1
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Přijímač dimLED PR RGB2
InStock
kód: 069006
Popis produktu
Přijímač dimLED PR RGB1
Radiofrekvenční přijímač pro stmívání RGB LED světelných zdrojů s pracovním napětím 12-24V DC a maximálním zatížením 3x4A. Tento přijímač můžete ukrýt za sádrokartonem, dát ho do krabičky, nebo do skříně. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Přijímač má vestavné svorkovnice. Přijímač se ovládá dálkově. Pokud budete chtít LED světelné zdroje do více okruhů je nutno použít na každý okruh jeden přijímač. Na každý přijímač můžete napárovat až 10 různých RGB nebo CCT ovladaču řady dimLED. V případě, že bude přerušení a poté opětovné připojení napájení má tento přijímač pamět poslední nastavené intenzity.
Více přijímačů pro RGB ovladače naleznete ZDE.
Výhody
- Přijímač je radiofrekvenční a tak nemusí být vidět pro ovladač
- Je vybavený šroubovou svorkovnicí
- Přijímač můžete ovládat nástěnným nebo dálkovým ovladačem
- Na jeden ovladač lze napárovat maximálně 10 ovladačů
Vlastnosti
- Maximální zatížení 3x4A (12V 144W, 24V 288W)
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Dosah 30m až 100m
Použití
- Přijímač se používá na místech kde nechcete, aby byl vidět
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v koupelně
Upozornění
Přijímač je kompatibilní s RGB a CCT ovladači série dimLED.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 97 mm |
| Šířka | 33 mm |
| Výška | 18 mm |
| Dosah | 30m až 100m |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 97 mm |
| Šířka | 33 mm |
| Výška | 18 mm |
| Dosah | 30m až 100m |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Návod (pdf, 300.8 kB)
Alternativní produkty8
Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K
Série dimLED
Rychlé info

Nástěnný manuální radiofrekvenční RGB ovladač pro RGB přijímače série…
| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 799 Kč |
Na dotaz ks
LED AKU REFLEKTOR PREMIUM 20W
Rychlé info

LED AKU REFLEKTOR PREMIUM je 20W reflektor v barvě studená bílá a…
LED ovladač stmívač M5
Rychlé info

Jednokanálový manuální stmívač pro ovládání LED s pracovním napětím 1…
Ovladač dimLED OV WRF-S-4CH
Série dimLED
Rychlé info

Čtyřkanálový LED ovladač OV WRF-S pro jednobarevné osvětlení, dálkové…
| Černá | 620 Kč |
| Bílá | 750 Kč |
Skladem méně než 5 ks
LED capsule 2,3-25W 3000K 300° G4
Rychlé info

LED capsule od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Programovatelný ovladač USB 5CH 20A pro LED
Rychlé info

Programovatelný LED ovladač pro časové ovládání LED s pracovním…
LED ovladač stmívač RF11
Rychlé info

Jednokanálový radiofrekvenční přijímač s dálkovým ovladačem pro…
Přijímač dimLED PR RGBW2
Série dimLED
Rychlé info

RF přijímač pro stmívání LED s pracovním napětím 12-36V DC a…













