- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Schodištová
- Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 černé
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 černé
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 černé
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 černé
LED orientační svítidlo vestavné, vhodné ke schodům, 3W s krytím IP65 ve 3 variantách (3000K) teplá bílá se svítivostí 250lm, (4500K) denní bílá se svítivostí 270lm a (6000K) studená bílá se svítivostí 280lm. LED svítidlo vestavné na 230V užívané nejčastěji jako orientační osvětlení, nejčastěji jako osvětlení ke schodům nebo chodeb.
Svítidlo je rozložitelné na 2 části. Zadní část lze zabudovat na místo určení, přední část se poté do zadní části nasune. Balení obsahuje plastovou krabičku pro zabudování a svítidlo. Svítidlo obsahuje nevyměnitelný zdroj světla.
Více schodišťových svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 85 V, 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 250 lm, 270 lm, 280 lm |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -30°C až +60°C |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Použití dle místnosti | Schodiště |
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 85 V, 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 250 lm, 270 lm, 280 lm |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -30°C až +60°C |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Použití dle místnosti | Schodiště |
Technický list (pdf, 136.3 kB)
Alternativní produkty8
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 4000K bílá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v bílém provedení s denní bílou (4000K)…
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Na dotaz ks
Nouzový modul ML-419.017.68.0 pro svítidla McLED
Rychlé info

Nouzový modul pro svítidla McLED. Výkon v nouzovém režimu/doba…
LED svítidlo Ursa S 1,5W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Ursa S v černém provedení o výkonu 1,…
| Teplá bílá | 765 Kč |
| Denní bílá | 765 Kč |
Na dotaz ks
Spojka click s kabelem 1barva
Rychlé info

Spojka click s kabelem 1barva
| 8 mm | 11 Kč |
| 10 mm | 11 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED svítidlo Vanda R30 30W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda R30 v bílém provedení o výkonu 30W…
| Teplá bílá | 1 502 Kč |
| Denní bílá | 1 502 Kč |
Skladem poslední kus ks
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
-10%
Rychlé info

Dekorativní kolekce svítidel myLiving je úchvatná a probouzí inspiraci
Vykružovací sada 40-200 mm s krytem
Rychlé info

Vykružovací sada 40-200mm pro práci s dřevem a sádrokartonem, nejen…














