- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Stropní
- Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
-10%
6 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
Dekorativní kolekce svítidel myLiving je úchvatná a probouzí inspiraci. Každý kus předkládá čisté linie a harmonické využití materiálů, jako je sklo, kov a tkanina, které se stanou doplňkem jakékoli místnosti nebo stylu. Společně nabízejí inspirativní řešení interiéru a kvalitu světla, která dá vyniknout tomu nejlepšímu v každé domácnosti.
Více stropních svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- vyrobeno z odolného materiálu
- integrovaný LED modul
Vlastnosti
- životnost 20 000 hodin
- energetická třída A++
Použití
- do jakéhokoliv interiéru
Parametry produktu
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 220 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Průměr | 500 mm |
| Výška | 110 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast, Syntetická látka |
| Provozní teplota | -20°C až +35°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 220 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Průměr | 500 mm |
| Výška | 110 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast, Syntetická látka |
| Provozní teplota | -20°C až +35°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
Alternativní produkty8
Stropní a nástěné LED svítidlo s čidlem Mauve 2700K
Rychlé info

Mauve s čidlem je nenápadné LED svítidlo s klasickým designem.…
| 254 mm | 729 Kč |
| 320 mm | 1 089 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo CALA 18 E 18W 4000K IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 18 E 18W s nouzovým modulem nahradí starší…
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO S6W o velikosti 145x145 mm o výkonu 6W + …
LED svítidlo Revos 2S 6W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos 2S v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 267 Kč |
| Denní bílá | 1 267 Kč |
Na dotaz ks
Stmívač dimLED TRIAK PR ACT240W
Série dimLED
Rychlé info

Radiofrekvenční přijímač pro stmívání LED s pracovním napětím 100-24…
PIR pohybové čidlo IS7-N 230V
230V
Rychlé info

PIR pohybové čidlo pro instalaci na strop, které snímá pohyb na…
Stropní LED svítidlo Kaji 32-42W 455-600mm 3000K bílá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
Na dotaz ks
LED Classic 35W G93 E27 825 GOLD ND
Rychlé info

LED Classic 35W G93 E27 825 GOLD ND je filamentová žárovka, s…











