- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Nájezdová
- Nájezdové svítidlo PODO-O GU10 kulaté
Nájezdové svítidlo PODO-O GU10 kulaté
Nájezdové svítidlo PODO-O GU10 kulaté
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Nájezdové svítidlo PODO-O GU10 kulaté
Nájezdové svítidlo PODO-O s paticí GU10 s napětím 230V. Svítidlo je oděodolné se stupněm krytí IP67. Rámeček je vyroben z nerezové oceli.
Více nájezdových svítidel naleznete ZDE.
Materiál
- Svítidlo - nerezová ocel
- Difuzor - tvrzené sklo
- Těleso - plast
Parametry produktu
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 125 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerezová ocel, Plast, Sklo |
| Maximální zatížení pro LED | 35 W |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 125 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerezová ocel, Plast, Sklo |
| Maximální zatížení pro LED | 35 W |
| Patice | GU10 |
Návod (pdf, 421.6 kB)
Prohlášení o shodě (pdf, 167 kB)
Alternativní produkty8
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 3000K bílá
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Skladem poslední kus ks
Stropní LED svítidlo TINY 8W bílá
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Stropní LED svítidlo TINY o výkonu 8W se světelným tokem 510 lm a…
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm stříbrný
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 1 268 Kč |
| Denní bílá | 1 268 Kč |
| Studená bílá | 1 268 Kč |
Na dotaz ks
Spínač mávnutím ISM-230V bezdotykový pro LED
230V
Rychlé info

Bezdotykový spínač s IR senzorem speciálně pro LED produkty. Slouží k…
PIR pohybové čidlo IS7-N 230V
230V
Rychlé info

PIR pohybové čidlo pro instalaci na strop, které snímá pohyb na…
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K chrom
Akce -20%
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v lesklém lesklém chromovém…
| 145 mm | 481 Kč |
| 220 mm | 830 Kč |
Skladem méně než 5 ks
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
Rychlé info

LED svítidlo LUNA do koupelny nad zrcadlo o výkonu 18W a barvou…
| Černá | 1 016 Kč |
| Bílá | 1 016 Kč |
| Chrom | 1 117 Kč |
Skladem 5 ks











