- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Nájezdová
- Nájezdové svítidlo ROGER 1W 2LED6 6000-6500K IP66
Nájezdové svítidlo ROGER 1W 2LED6 6000-6500K IP66
Nájezdové svítidlo ROGER 1W 2LED6 6000-6500K IP66
Voděodolný
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
OnRequest
kód: 7280
Popis produktu
Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
Kanlux ROGER DL je nájezdové svítidlo se zabudovaným LED modulem. Specifický tvar stínítka rozvádí světlo rovnoměrně, což se promítá do jedinečného světelného efektu. Svítidlo má vysoký stupeň krytí IP66 a odolnost proti mechanickému poškození IK09.
Více nájezdových svítidel naleznete ZDE.
Materiál
- Korpus - ocel
- Ochranné sklo - plast
- Panel/rám - hliníková slitina
Parametry produktu
| Příkon | 1 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K, 6500 K |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 74 mm |
| Krytí IP | IP66 |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel, Sklo |
| Příkon | 1 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K, 6500 K |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 74 mm |
| Krytí IP | IP66 |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel, Sklo |
Technický list (pdf, 777 kB)
Uživatelský manuál (pdf, 2.5 MB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo 18W LENS P TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS P s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 412 Kč
Na dotaz ks
LED svítidlo Revos R 3W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos R v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 038 Kč |
| Denní bílá | 1 038 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo CALA 32 D 32W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 32 D 32W s MV senzorem nahradí starší svítidla se 1…
| Žárovkové světlo | 1 758 Kč |
| Denní bílá | 1 758 Kč |
Na dotaz ks
LED Classic A60 E27 825 GOLD ND
Rychlé info

LED Classic A60 E27 825 GOLD ND jsou filamentové žárovky, s…
| 35 W | 130 Kč |
| 48 W | 160 Kč |
Na dotaz ks
Vestavný LED panel DUO 12W+4W 195x195mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO S12W o průměru 195x195 mm o výkonu 12W + …
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks
Soumrakový spínač SS-B1
Rychlé info

Soumrakový spínač s fotočlánkem na 230V zapne nebo vypne automaticky…
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá
Akce -20%
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v bílém provedení s denní…
| 145 mm | 406 Kč |
| 220 mm | 694 Kč |
Skladem méně než 5 ks







