- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Nájezdová
- Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
Voděodolný
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Nájezdové svítidlo ROGER 1W 2LED6 6000-6500K IP66
OnRequest
kód: 7281
Popis produktu
Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66
Kanlux ROGER DL je nájezdové svítidlo se zabudovaným LED modulem. Specifický tvar stínítka rozvádí světlo rovnoměrně, což se promítá do jedinečného světelného efektu. Svítidlo má vysoký stupeň krytí IP66 a odolnost proti mechanickému poškození IK09.
Více nájezdových svítidel naleznete ZDE.
Materiál
- Korpus - ocel
- Ochranné sklo - plast
- Panel/rám - hliníková slitina
Parametry produktu
| Příkon | 1 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K, 6500 K |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 74 mm |
| Krytí IP | IP66 |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel, plast |
| Příkon | 1 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K, 6500 K |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 74 mm |
| Krytí IP | IP66 |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel, plast |
Technický list (pdf, 555.3 kB)
Uživatelský manuál (pdf, 2.5 MB)
Alternativní produkty8
SMART LED žárovka GU10 Tuya RGBCCT TU5W
SMART
Rychlé info

SMART LED žárovka GU10 je navržena jako plnohodnotná náhrada…
Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
Voděodolný
Rychlé info

1 633 Kč
Na dotaz ks
LED panel Rondo Grande SDK 48W
Výprodej
Rychlé info

LED panel Rondo Grande SDK 48W teplá bílá
| Teplá bílá | 3 360 Kč |
| Denní bílá | 2 429 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve…
Závěsné LED svítidlo Titus 3000K černá
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo Paul Nehaus Titus v černém provedení s teplou…
| 400 mm | 5 487 Kč |
| 600 mm | 7 174 Kč |
| 800 mm | 10 914 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Revos 2R 6W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos 2R v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 267 Kč |
| Denní bílá | 1 267 Kč |
Na dotaz ks
LED vánoční nano řetěz zelený 4m venkovní s časovačem

Led vánoční nano řetěz o délce 4 m s časovačem, který nabízíme ve…
| Teplá bílá | 269 Kč |
| Studená bílá | 112 Kč |
| Jantárová | 269 Kč |
| Vícebarevná | 269 Kč |
Na dotaz ks
LED žárovka 3W-35W 3000K 100° GU10
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…







