- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Fasádová
- Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
Voděodolný
6 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
LED svítidlo CUBE je ideálním designovým doplňkem pro Váš dům. Svítidlo určené pro nástěnnou montáž. Vyzařování dvěma směry (up/down) s nastavitelným úhlem vyzařování pro každý směr samostatně.
Svítidlo je vyrobeno z tlakově litého hliníku a je odolné povětrnostním vlivům. Vyšší stupeň krytí IP 65 umožňuje použití v interiéru i exteriéru.
Více fasádových svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- čistý a elegantním design
- úspora energie až 80% díky technologii LED
- nižší náklady na údržbu
- prodloužená záruka na 3 roky
Vlastnosti
- výkon 3W
- stupeň IP krytí je IP65 - odolné vůči prachu a tryskající vodě
- životnost 30000 hodin
- energetická třída A+
- barva je 4000K
Použití
- ideální na fasádu domu
- do pergol, letních kuchyní a různých posezení
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 35 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 300 lm |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 95 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Kov |
| Pohybový senzor | Ne |
| Svítivost na 1W | 100 lm |
| Umístění | Nástěnné, Fasádní |
| Záruční doba | 3 roky |
| Životnost | 50 000 hod. |
katalog-cube--bila-3w.pdf (pdf, 541.6 kB)
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
Čidlo a detektor přítomnosti MS10-DP 230V
230V
Rychlé info

Mikrovlnné čidlo a detektor přítomnosti s dosahem až 6m v rozsahu 36…
Přisazené LED svítidlo CALA 32 D 32W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 32 D 32W s MV senzorem nahradí starší svítidla se 1…
| Žárovkové světlo | 1 758 Kč |
| Denní bílá | 1 758 Kč |
Na dotaz ks
PIR pohybové čidlo IS2-P 230V
230V
Rychlé info

Pohybové čidlo určené do sádrokartonu snímá pohyb na základě…
LED svítidlo Revos 2R 6W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos 2R v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 267 Kč |
| Denní bílá | 1 267 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 4000K černá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v černém provedení s denní bílou (4000K)…
| 400 mm | 2 779 Kč |
| 600 mm | 5 036 Kč |
| 800 mm | 7 060 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 3000K černá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v černém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 400 mm | 2 779 Kč |
| 600 mm | 5 036 Kč |
| 800 mm | 7 060 Kč |
Na dotaz ks
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 40W 3200lm 4000K
-10%
Rychlé info

Dekorativní kolekce svítidel myLiving je úchvatná a probouzí inspiraci
Odrušovač blikání LED 230V
230V
Rychlé info

Pokud Vám problikávají nebo lehce trvale svítí LED žárovky či jiná…











