- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Ovladače RGB
- Ovladač dimLED OV LINEA RGB+CCT
Ovladač dimLED OV LINEA RGB+CCT
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč |
Ovladač dimLED OV LINEA RGB+CCT
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Ovladač dimLED OV LINEA RGB+CCT
Bezdrátový univerzální plochý dálkový ovladač pro RGB+CCT série dimLED. Dálkový ovladač dimLED OV LINEA RGB+CCT funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat 1 zónu, která se může skládat z několika přijímačů.Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. DimLED OV LINEA RGB+CCT je určen k ovládání RGBCCT LED pásků a dalších zařízení v kombinací s vhodným RGB+CCT dimLED přijímačem, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více ovladačů RGB naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání RGB LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
- Součástí balení je magnetický držák.
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- 256 úrovní stmívání
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
Součástí balení je ovladač a magnetický držák (přijímač není součástí).
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 11 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Ovladač, Baterie, Magnetický držák |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | RGB+CCT |
Alternativní produkty7
Ovladač dimLED OV LINEA RGBW

Ovladač dimLED OV LINEA RGB

Ovladač dimLED OVM CCT 1KRM

Ovladač dimLED OVM CCT 4KRM

Ovladač dimLED OV LINEA S

Ovladač dimLED OVM 1KRM

Ovladač dimLED OVM ALLMIX 4KM











