- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Ovladače RGB
- Ovladač dimLED OV LINEA RGB
Ovladač dimLED OV LINEA RGB
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB1 kód: 069003 | Skladem více než 200 | 350 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB2 kód: 069006 | Skladem více než 150 | 650 Kč |
Ovladač dimLED OV LINEA RGB
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Ovladač dimLED OV LINEA S

Ovladač dimLED OV LINEA CCT
Popis produktu
Ovladač dimLED OV LINEA RGB
Bezdrátový univerzální plochý dálkový ovladačpro RGB série dimLED. Dálkový ovladač dimLED OV LINEA RGB funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat až čtyři okruhy LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s jakýmkoliv přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více ovladačů RGB naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání RGB LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
- Součástí balení je magnetický držák.
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat až čtyři okruh LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
LINEA ovladač je kompatibilní se všemi přijímači série dimLED.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 11 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Ovladač, Baterie |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | RGB |
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda R30 30W IP20 bílá

| Teplá bílá | 1 502 Kč |
| Denní bílá | 1 502 Kč |
LED panel přisazený QUADRA 33W 600x600mm bílá

LED svítidlo Ether 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 786 Kč |
| Denní bílá | 1 786 Kč |
LED vánoční sněhulák dřevěný 2× AAA

Plochý LED profil - PP

| 1 m / 15x2mm | 40 Kč |
| 2 m / 15x2mm | 80 Kč |
| 1 m / 25x2mm | 60 Kč |
| 2 m / 25x2mm | 120 Kč |
LED svítidlo 12-24W LENS PP TRICOLOR PREMIUM 285-400mm

| 12 W | 789 Kč |
| 18 W | 1 088 Kč |
| 24 W | 1 238 Kč |
Pohybové čidlo PIR8 12-24V

Stropní LED svítidlo ALIMO 6W 2700-6500K bílá













