- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Přijímače RGB
- Přijímač dimLED PR RGB2
Přijímač dimLED PR RGB2
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Ovladač dimLED OVS RGB 4KR kód: 069202 | Skladem více než 100 | 390 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 7,2W TW3-150SMD voděodolný zalitý kód: 08114 | Skladem více než 200 | 199 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 14,4W 300SMD vnitřní kód: 08210 | Skladem více než 200 | 150 Kč |
Přijímač dimLED PR RGB2
Série dimLED
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Přijímač dimLED PR RGB1
InStock
kód: 069003
Popis produktu
Přijímač dimLED PR RGB2
Radiofrekvenční přijímač pro stmívání RGB LED světelných zdrojů s pracovním napětím 5-24V DC a maximálním zatížením 3x10A. Tento přijímač můžete ukrýt za sádrokartonem, dát ho do krabičky, nebo do skříně. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Přijímač má vestavné svorkovnice. Přijímač se ovládá dálkově. Pokud budete chtít LED světelné zdroje do více okruhů je nutno použít na každý okruh jeden přijímač. Na každý přijímač můžete napárovat až 10 různých RGB ovladaču řady dimLED. V případě, že bude přerušení a poté opětovné připojení napájení má tento přijímač pamět poslední nastavené intenzity.
Více přijímačů pro RGB ovladače naleznete ZDE.
Výhody
- Přijímač je radiofrekvenční a tak nemusí být vidět pro ovladač
- Je vybavený šroubovou svorkovnicí
- Přijímač můžete ovládat nástěnným nebo dálkovým ovladačem
- Na jeden ovladač lze napárovat maximálně 10 ovladačů
Vlastnosti
- Maximální zatížení 3x10A (12V 360W, 24V 720W)
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Dosah až 30m
Použití
- Přijímač se používá na místech kde nechcete, aby byl vidět
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v koupelně
Upozornění
Přijímač je kompatibilní s RGB ovladači série dimLED.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 74,50 mm |
| Výška | 24,5 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 30 A |
| Maximální zatížení | 360 W při 12 V, 720 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 74,50 mm |
| Výška | 24,5 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 30 A |
| Maximální zatížení | 360 W při 12 V, 720 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Návod (pdf, 199.1 kB)
Alternativní produkty8
LED ovladač RGB M1 manuální
Rychlé info

Manuální RGB ovladač pro ovládání RGB LED pásků, žárovek a modulů s…
Alkalická speciální baterie GP 27AF (MN27, V27GA) 12 V 1ks
Rychlé info

Alkalická speciální baterie GP 27AF (MN27, V27GA) 12 V 1ks
LED ovladač stmívač RF11
Rychlé info

Jednokanálový radiofrekvenční přijímač s dálkovým ovladačem pro…
CorePro LEDcapsuleLV ND 0,9-10W 827 G4
Rychlé info

LED capsule 0,9 W od společnosti Philips je moderní a úspornou…
LED kapsule COB 3-25W G4
Rychlé info

LED stmívatelná capsule od firmy T-LED je moderní a úspornou náhradou…
| Teplá bílá | 89 Kč |
| Denní bílá | 89 Kč |
| Studená bílá | 89 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED žárovka 4,6-35W 4000K 100° GU5,3
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED ovladač WiFi LED 28RF-WIFI RGB+CCT
SMART
Rychlé info

LED ovladač určený pro pohodlné ovládání nízko napěťových (12V-24V)…
LED ovladač stmívač RF1
Rychlé info

Jednokanálový radiofrekvenční přijímač s dálkovým ovladačem pro…










