- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- Jednobarevné
- Dálkové
- Ovladače
- Stmívač dimLED OV TRIAK KNT240W černý
Stmívač dimLED OV TRIAK KNT240W černý
Stmívač dimLED OV TRIAK KNT240W černý
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Stmívač dimLED OV TRIAK KN240W černý
Nástěnný triakový LED stmívač dimLED KNT240W spojuje funkce přijímače a ovladače. Jediným ovladačem KNT240W lze ovládat jeden světelný okruh, který může zahrnovat několik přijímačů rozmístěných na různých místech. Kromě toho je možné přímo k výstupu stmívače KNT240W připojit LED osvětlení, a ovladač tak využít také jako přijímač. Ovladač KNT240W je kompatibilní s ostatními přijímači dimLED a lze k němu připojit i jiné modely ovladačů dimLED.
Klíčové vlastnosti a výhody systému dimLED:
- Stabilní a spolehlivé stmívání s dosahem ovladače až 30 metrů.
- Plynulé stmívání v rozsahu 0-100%, bez blikání. Při zapnutí světlo postupně zesiluje, při vypnutí se naopak pomalu tlumí.
Ovládání je zajištěno pomocí otočného kolečka, které umožňuje plynulé nastavení intenzity světla. Stisknutím kolečka lze světlo zapnout nebo vypnout, přidržením kolečka pak plynule regulovat jas.
Elektronický stmívač umožňuje nastavení jasu v rozsahu 0-100%, avšak některé připojené světelné zdroje nemusí být schopny pracovat v celém tomto rozsahu. Při nastavení velmi nízkého jasu může dojít k tomu, že po vypnutí a opětovném zapnutí světlo nezareaguje. V takovém případě je třeba zvýšit jas na stmívači. Doporučuje se před vypnutím nastavit minimální jas, který zajišťuje spolehlivé znovu rozsvícení světla.
Upozornění
Na tento stmívač nelze připojit stmívatelné zdroje řady DIM20 a DIM67.
Parametry produktu
| Zatížení | 2 A |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 51,5 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 samostatná |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Vstupní napětí | 100-240 V AC |
| Proudové zatížení | LED zdroje - 200W, Vláknová žárovka - 400W |
| Zatížení | 2 A |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 51,5 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 samostatná |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Vstupní napětí | 100-240 V AC |
| Proudové zatížení | LED zdroje - 200W, Vláknová žárovka - 400W |
Alternativní produkty8
Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR

LED panel 30W SQUARE CLASSIC SLIM 220x220mm bílý Denní bílá

LED panel kulatý přisazený 24W 300mm

| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm stříbrný

| Teplá bílá | 348 Kč |
| Denní bílá | 496 Kč |
LED panel vestavný kulatý 18W 185mm IP65

LED panel vestavný čtverec 11W 125x125mm IP65

| Teplá bílá | 530 Kč |
| Denní bílá | 530 Kč |
LED panel RONDO BASIC 24W 300mm stříbrný

| Teplá bílá | 859 Kč |
| Denní bílá | 859 Kč |
LED panel vestavný kulatý 6W 400lm 75mm IP65

| Teplá bílá | 273 Kč |
| Denní bílá | 279 Kč |



















