- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Stropní
- Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 10W 1000lm 265mm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 10W 1000lm 265mm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 10W 1000lm 265mm 2700K
-10%
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 4x2.5W 2700K 1000lm
Nenápadný klasický, ale zároveň velice elegantní vzhled svítidla Mauve,který lze použít do jakého koliv pokoje či předsíni.Krásné jasné teplé bílé světlo vydávají integrované LED diody, které představují nejnovější technologii společnosti Philips a zároveň šetří až 80% elektrické energie. Už nikdy se nebudete muset starat o výměnu žárovky. Svítidlo je vyrobeno z odolného plastu s kovovou základnou.
Více stropních svítidel naleznezte ZDE.
Výhody
- náhrada starého svítidla s klasickými žarovkami 80W
- ušetří energii až o 80% díky technologi LED
Vlastnosti
- životnost 15 000 hodin
- energetická třída A
Použití
- hotelové pokoje,konferenční místnosti
- v předsíni, či na toaletě
Parametry produktu
| Příkon | 10 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 80 W |
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Průměr | 275 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 2 roky |
| Životnost | 15 000 hod. |
Alternativní produkty8
Stropní LED svítidlo Kaji 42W 600mm 4200K kávová
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji v kávovém provedení s teplou bílou (3000K)…
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K chrom
Akce -20%
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v lesklém chromovém…
| 145 mm | 481 Kč |
| 220 mm | 830 Kč |
Skladem méně než 5 ks
Venkovní nájezdové svítidlo Moss 3W IP67
Rychlé info

LED venkovní nájezdové svítidlo MOSS 3W v barvě světla (2700K) teplá…
Stropní LED svítidlo Kaji 32-42W 455-600mm 3000K bílá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo ANDROMEDE S 14W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED stropní a nástěnné svítidlo Andromede S o výkonu 14W nabízíme ve…
Barva světla

2 523 Kč
Na dotaz ks
LED svítidlo Framus W 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Framus W v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Na dotaz ks
Vestavný LED panel DUO 12W+4W 195x195mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO S12W o průměru 195x195 mm o výkonu 12W + …
Stropní a nástěnné LED svítidlo Twirly 12W 4000K 1400lm
Rychlé info

Bílé přisazené Twirly o výkonu 12W můžete použít jako stropní nebo…











