- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Stropní
- Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 9,6W 1200lm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 9,6W 1200lm 2700K
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 9,6W 1200lm 2700K
-10%
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 28cm 9.6W 1200lm 2700K
Stropní nástěné LED svítidlo Suede v nejmenší velikosti Ø 28 cm s příjemně rozptýleným teplým bílým světlem, má jednoduchý kruhový tvar v nadčasovém stylu vhodným do jakéhokoliv interiéru. Je vhodné pro instalaci na strop nebo na stěnu. Je vyroben z kvalitního bílého plastu. Svit je zajišťován integovanými LED zdroji, které je součástí svítidla a nelze je vyměnit. Řada stropnic Suede nabízí další dva rozměry kruhových svítidel o větších průměrech a vyšším výkonu Ø 38 cm a Ø 50 cm.
Více stropních svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- prodloužená záruka 5 let od Phlips
- okamžitý start
- barva světla je vhodná pro relaxaci a odpočinek
Vlastnosti
- energetická třída A
- životnost 20 000 hodin
Použití
- do jakéhokoliv interiéru
- pokoje kuchyně nebo chodby
Parametry produktu
| Příkon | 9,6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Průměr | 280 mm |
| Výška | 79 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | plast |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
| Příkon | 9,6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Průměr | 280 mm |
| Výška | 79 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | plast |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 20 000 hod. |
3180131eo_pss_cescz.pdf (pdf, 340.9 kB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
Rychlé info

LED svítidlo LUNA do koupelny nad zrcadlo o výkonu 18W a barvou…
| Černá | 1 016 Kč |
| Bílá | 1 016 Kč |
| Chrom | 1 117 Kč |
Skladem 5 ks
Přisazené LED svítidlo NOEL S 7W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní svítidlo Noel S o výkonu 7W nabízíme ve…
| Teplá bílá | 1 115 Kč |
| Denní bílá | 1 115 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo CALA 32 E 32W 4000K IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 32 E 32W s nouzovým modulem nahradí starší svítidla…
LED žárovka 4-35W 2700K 60° GU10
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED panel UGR 16-35W 600x600mm bílý
Novinka
Rychlé info

Bílý podhledový LED panel UGR lze snadno instalovat do kazetových…
Smart stmívač dimLED Tuya TRIAK TR360W
SMART
Rychlé info

Chytrý radiofrekvenční přijímač pro stmívání LED s pracovním napětím …
PIR pohybové čidlo IS2-P 230V
230V
Rychlé info

Pohybové čidlo určené do sádrokartonu snímá pohyb na základě…
Stropní a nástěné LED svítidlo s čidlem Mauve 2700K
Rychlé info

Mauve s čidlem je nenápadné LED svítidlo s klasickým designem.…
| 254 mm | 729 Kč |
| 320 mm | 1 089 Kč |
Na dotaz ks





