- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W LONG IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W LONG IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W LONG voděodolné IP67
Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj LONG 12V 150W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití. Zdroje LONG jsou velmi úzké, díky čemuž je vhodný do míst, kde potřebujete šetřit místem (uvnitř svítidel, nábytek apod.). LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Více voděodolných 12V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 125W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 115W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 150 W |
|---|---|
| Délka | 267 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 20 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 200 - 240 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 12,5 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 54W na DIN lištu

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 60W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W zásuvkové s vypínačem

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 300W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 480W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 12W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 100W vnitřní

Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K

| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 799 Kč |







