- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K
Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč |
Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K
Nástěnný ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K je kombinací přijímače a ovladače. Jako ovladač funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat pouze jeden okruh LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Zároveň můžete přímo na výstup stmívače DUPLEX připojit LED osvětlení a ovladač DUPLEX použít i jako přijímač, na který můžete napárovat několik CCT ovladačů série dimLED.
Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s CCT přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj se pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí. Kolečko na ovladači slouží jako tlačítko pro zapnutí/vypnutí a otočením pro zmenu teploty chromatičnosti nebo regulaci intenzity CCT LED osvětlení.
Více ovladačů pro CCT pásky naleznete ZDE.
Výhody
- Obrovskou výhodou tohoto ovladače je, že z něj můžete udělat i přijímač dimLED
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Regulování teplotu chromatičnosti
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat jeden okruh LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
- Maximální zatížení přijímače je 4x3A (12V 144W, 24V 288W)
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
Nástěnný ovladač DUPLEX je kompatibilní s přijímači, ale také s ovladači série dimLED.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 12 A |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 12 A |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 54W na DIN lištu

Přijímač dimLED PR CCT2

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 72W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 20W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 60W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 150W vnitřní


















