- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Na DIN lištu
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W na DIN lištu
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W na DIN lištu
LED zdroj 12V 24W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové použití. LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu. U transformátoru můžete manuálně do nastavit výstupní napětí o ±10%.
Více vnitřních 12V zdrojů a traf naleznete ZDE.
!Upozornění! Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 19,2W a menší), jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 16,8W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší.
Parametry produktu
| Výkon | 24 W |
|---|---|
| Délka | 78 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 56 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 2 A |
| Výkon | 24 W |
|---|---|
| Délka | 78 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 56 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 2 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 400W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 15W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 12W voděodolné IP67

Smart přijímač dimLED Tuya PR 2K

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 600W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 90W na DIN lištu






