- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W voděodolné IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W voděodolné IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W voděodolné IP67
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 6W IP67
Voděodolný elektronický spínaný zdroj pro LED. Svojí velikostí je zdroj například vhodný pro schování pod vypínače a k ovládání 12V ovladačů, které nebudou přímo zatížené osvětlením.
Více 12 V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
LED zdroj pro LED pásky 12V 6W je opatřen:
- tepelnou pojistkou
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
- pojistkou proti přetížení
- vyhovuje montáž na hořlavý podklad
Upozornění
Max. trvalé doporučené zatížení je s min. 20% rezervou pro běžné užívání, pro instalaci do komerčních prostor s dobou používání 8 a více hodin denně nepřetržitě je doporučené trvalé zatížení vzhledem k účinnosti spínaných zdrojů s min. 30% rezervou , aby byla zachována nejdelší životnost zdroje.
| Výkon | 6 W |
|---|---|
| Délka | 35 mm |
| Šířka | 23 mm |
| Výška | 23 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Plast |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 0,5 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 300W SLIM IP67

Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj 12V 300W pro LED pásky a…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu
12V
Rychlé info

LED zdroj 12V 240W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je určený na DIN…
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 250W SLIM voděodolné IP67

Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj 12V 250W DIM67 pro…
Trafo pro zapojení LED osvětlení DIM20 12V 200W vnitřní

LED stmívatelný zdroj 12V 200W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 600W vnitřní
12V
Rychlé info

LED zdroj 12V 600W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové…
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 60W vnitřní

LED zdroj 12V 60W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W zásuvkové s vypínačem
12V
Rychlé info

Zásuvkový LED zdroj 12V 24W s vypínačem pro LED pásky je ideální pro…
Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K
Série dimLED
Rychlé info

Nástěnný manuální radiofrekvenční kombinovaný ovladač s přijímačem…
| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 799 Kč |
Na dotaz ks

