- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W LPV5-12-36 IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W LPV5-12-36 IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W LPV5-12-36 IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W LPV5-12-36
Kvalitní voděodolný LED zdroj s krytím IP67, ideální pro napájení LED pásků a dalšího 12V LED osvětlení. Modely s výkonem 36W nejsou vybaveny funkcí hybridního režimu CV+CC (constant voltage + constant current). Pokud požadujete tuto vlastnost, doporučujeme zvolit varianty od 60W výše z řady LPV5.
Hlavní přednosti zdroje LPV5 36W:
- 5letá záruka
- kompaktní rozměry
- vysoká účinnost
- ochrana proti přehřátí, zkratu, přetížení a omezení výstupního napětí
Více 12 V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
Upozornění
Max. trvalé doporučené zatížení je s min. 20% rezervou pro běžné užívání, pro instalaci do komerčních prostor s dobou používání 8 a více hodin denně nepřetržitě je doporučené trvalé zatížení vzhledem k účinnosti spínaných zdrojů s min. 30% rezervou , aby byla zachována nejdelší životnost zdroje.
| Výkon | 36 W |
|---|---|
| Délka | 118 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 26 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Třída ochrany | II |
| Materiál | Plast |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 180-264 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 3 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 350W UTD-12-350 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 150W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 300W UTD-12-300 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 12W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 72W zásuvkové

Sada LED pásku 5m 35W 12V-5M10W vnitřní

| Teplá bílá | 399 Kč |
| Denní bílá | 380 Kč |
| Studená bílá | 380 Kč |
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 120W zásuvkové






