- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Na DIN lištu
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED zdroj 12V 240W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové použití. LED trafo je opatřeno, pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu. U transformátoru můžete manuálně do nastavit výstupní napětí o ±10%.
Více vnitřních 12V zdrojů a traf naleznete ZDE.
!Upozornění! Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 192W a menší), jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 168W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší.
Parametry produktu
| Výkon | 240 W |
|---|---|
| Délka | 125 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 100 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 20 A |
| Výkon | 240 W |
|---|---|
| Délka | 125 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 100 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 20 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W LONG IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W na DIN lištu

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W UTD-12-150 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 60W SLIM voděodolné IP67

Přijímač dimLED PR CCT2

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 120W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 50W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 300W SLIM IP67






