- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Na DIN lištu
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 240W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 240W na DIN lištu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 240W na DIN lištu
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 240W na DIN lištu
LED zdroj 24V 240W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je pro interiérové použití. LED trafo je opatřeno, pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu. U transformátoru můžete manuálně do nastavit výstupní napětí o ±10%.
LED zdroj (trafo) PNDR 24VDC 240W je opatřen:
- tepelnou pojistkou
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
- pojistkou proti přetížení
Více vnitřních 24V zdrojů a traf naleznete ZDE.
!Upozornění! Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 192W a menší), jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 168W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší.
Parametry produktu
| Výkon | 240 W |
|---|---|
| Délka | 125 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 113 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 8,3 A |
| Výkon | 240 W |
|---|---|
| Délka | 125 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 113 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Na DIN lištu |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 8,3 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 600W vnitřní

LED stmívatelné trafo DIM67 24V 250W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 400W NPZ-24-400 vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 75W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 300W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 480W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 300W NPZ-24-300 vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 300W SLIM voděodolné IP67










