- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Vnitřní 24V
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 800W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 800W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 800W vnitřní
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 800W vnitřní
Elektronicky spínaný napěťový LED zdroj 24V 800W pro LED pásky, LED moduly, svítidla a LED žárovky určené pro napětí 24V. Kovový zdroj je pro interiérové použití.
LED trafo je opatřeno
- pojistkou proti teplu
- pojistkou proti přetížení
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je trafo opět funkční na 100%)
Výhody
- nastavení výstupního napětí o ±1V
!Upozornění!
- maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 667W a menší)
- maximální zatížení delší než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 615W a menší)
Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
Všechny vnitřní zdroje s aktivním chlazením ventilátorem mohou být slyšitelné, zejména pokud jsou umístěny v obytných prostorách.
Tato hlučnost není považována za vadu výrobku a není důvodem reklamace nebo vrácení.
Pro optimální životnost je nezbytné udržovat zdroj v čistotě a pravidelně, ideálně každých 3-6 měsíců, provádět očistu ventilátoru od nahromaděného prachu.
Vzhledem k přítomnosti ventilátoru by zdroj neměl být umístěn v uzavřené krabici, aby byl zachován dostatečný přístup vzduchu a optimální cirkulace.
| Výkon | 800 W |
|---|---|
| Délka | 279 mm |
| Šířka | 127 mm |
| Výška | 65 mm |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 170-265 V AC |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 34 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 60W UTD-24-60 voděodolné IP67

LED stmívatelné trafo DIM67 24V 300W voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 500W UTD-24-500 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 240W na DIN lištu

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 250W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 500W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 36W LPV5-24-36

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 400W NPZ-24-400 vnitřní










